Ośmiu wspaniałych

/1/, Polska 2020

Mężczyźni po przejściach podejmą walkę o odzyskanie pewności siebie, uświadomienie sobie swoich wad, samoakceptację i wprowadzenie zmian w swoim życiu. Program prowadzi Marta Manowska.

 • Czas trwania: 45 minut, Gatunek: Reality show
 • Prowadzący: Marta Manowska

Ośmiu wspaniałych w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Prowadzący

 • Marta Manowska

Twórcy

 • Iwona Karpiuk Scenariusz
 • Cyryl Ładziński Scenariusz

Opis programu

ZwińRozwiń

Mężczyźni po przejściach zmierzą się z demonami przeszłości, własnymi słabościami, tęsknotą za rodziną, utraconą miłością i odrzuceniem. Uczestnicy stoczą walkę o odzyskanie pewności siebie, uświadomienie sobie swoich wad, samoakceptację i wprowadzenie zmian w swoim życiu. Każdy odcinek programu skupi się na innym problemie. Prowadząca program Marta Manowska będzie rozmawiać z bohaterami między innymi o tym, czy prawdziwy mężczyzna nigdy nie płacze, o wpływie rodziców na wybory życiowe dzieci, o okazywaniu uczuć, męskości i ojcostwie.

Ośmiu zwykłych, niezbyt udatnych facetów z poważnymi problemami w relacjach męsko - damskich, postanawia się przemienić w supermanów gotowych zdobyć kobietę marzeń. Czy im się to uda, czy próba odpowiedzi na pytanie czego pragną kobiety zakończy się sukcesem? W trakcie 10 odcinków prowadząca program Marta Manowska będzie obserwować zmagania bohaterów z samymi sobą, z własnymi słabościami, brakiem miłości, odrzuceniem ze strony najbliższych. Marta porozmawia m.in. o tym czy prawdziwy mężczyzna nigdy nie płacze, o wpływie rodziców na życie swoichdzieci, o męskości, ojcostwie i okazywaniu uczuć. Poznamy prawdziwą twarz polskich mężczyzn, czasami wzruszającą, często zabawną, a innym razem budzącą konsternację.

Komentarze

Skomentuj
 • Agnieszka (gość)

  Program fajny ciekawy. Podoba mi się psychologiczne podejście Marty Manowskiej do każdego z Panów indywidualnie gdyż każdy z nich ma inną życiową porażkę miłosną.Zadania w których muszą się Panowie wykazać też są ciekawe a niekiedy nawet zabawne 🙂

  05.04.2020 21:41
 • Slawek (gość)

  Nudne jak psia dupa

  29.03.2020 18:00
 • aga (gość)

  Program całkiem ciekawy.Podobno mężczyżni mają większy problem z otwieraniem się i z mówieniem o swoich prawdziwych uczuciach niż kobiety tym bardziej jest to ciekawe,jesli chodzi o program jak on będzie wyglądał.Ja od pierwszego odcinka postawiłam na Pana z brodą bodajże Paweł,nie pamiętam jeszcze wszystkich imion panów,ale niektóre udało mi się zapamiętać.Drugim mężczyzną na kogo stawiam gdyż według mnie jest to mężczyzna najbardziej prawdziwy,szczery nie nakładający na siebie co rusz to jakiejś maski czy pozy,jest naturalny a ja bardzo cenię w mężczyżnie nie to że jest maczo,tacy zwłaszcza popisujący się tym kim nie są oraz swoją siłą nie pociągają mnie.Nie podoba mi się chyba najbardziej zachowanie pana chyba Radka,tego z wieloma tatuażami który jak powiedział wychowywał się w domu dziecka bez ojca,w tym Panu jest bardzo dużo do przepracowania w sobie samym,bo tylko to pozwoli mu odzyskać swoje ludzkie cechy jako meżczyzna i człowiek,ale jak na razie jego zachowanie jest odpychające,chwilami zahaczające o wręcz brutalne.Nigdy nie chciałąbym jako kobieta dzielić życia z takim gruboskórnym aż do bólu mężczyzną,jest to jego gra pozorów nie wiem,czy on najbardziej z wszystkich nie gra ,jest w nim dużo agresji pretensji z powodu braku przebaczenia i braku przepracowania oraz zobaczenia w sobie tego co najbardziej bolesne,dlatego bywa tak nieprzyjemny i nieprzystępny wręcz w swoich zachowaniach,póki się nie otworzy szczerze w swoim sercu nie pozbędzie się swojej gruboskórności i chamstwa ,bo tak odbieram jego zachowanie się.

  27.03.2020 22:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×