Otrzyjcie już łzy - rekolekcje wielkopostne

Wielka Sobota, Polska 2023

Celem programu jest dotarcie do szerokiego grona odbiorców, którzy mają świadomość przemijania, doświadczyli choroby w rodzinie, przeżyli lub przeżywają żałobę.

  • Czas trwania: 33 minut, Gatunek: Reportaż

Otrzyjcie już łzy - rekolekcje wielkopostne w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Celem programu jest dotarcie do szerokiego grona odbiorców, którzy mają świadomość przemijania, doświadczyli choroby w rodzinie, przeżyli lub przeżywają żałobę. Ma też skłonić do refleksji osoby, które być może nie są pogodzone z losem i z cierpieniem najbliższych. Ma też dotrzeć do środowiska medycznego, które musi się uczyć, jak właściwie opiekować się osobami starszymi, zależnymi, chorymi.

Celem programu jest dotarcie do szerokiego grona odbiorców, którzy mają świadomość przemijania, doświadczyli choroby w rodzinach, przeżyli lub przeżywają żałobę. Takich widzów jest wielu, bo większość z nas ma podobne doświadczenia za sobąlub właśnie doświadcza teraz. Program ma dotrzeć do widza, który zdaje sobie sprawę z przemijalności oraz z etapów życia. Ma też skłonić do refleksji osoby, które być może nie są pogodzone z losem, z cierpieniem najbliższych. Ma dotrzeć do tzw. środowiska medycznego, które musi uczyć się, jak właściwie opiekować się osobami starszymi, zależnymi, chorymi. Niestety, w różnych placówkach opieka nad osobami starszymi pozostawia wiele do życzenia. W efekcie złego traktowania, odchodzenie, "narodziny dla nieba", może stać się traumą i dla chorych, i dla ich rodzin.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×