Otwarta antena

Otwarta antena, Polska

Program w którym widzowie mogą zadzwonić do studia i uczestniczyć w rozmowach z zaproszonymi gośćmi, wyrazić swoją opinię lub zadać pytanie dotyczące tematu dyskusji.

 • Gatunek: Magazyn

Otwarta antena w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Otwarta Antena dla naszych widzów. Od poniedziałku do piątku od godz. 19.30 można uczestniczyć w rozmowach z zaproszonymi do studia gośćmi. Zapraszamy do telefonicznego udziału w programie i dzwonienia pod numer 061 221 22 22. Można wyrazić swoją opinię lub zadać pytanie dotyczące tematu dyskusji w studio.

W Centrum Poznania jest coraz mniej mieszkańców. Z czego to wynika i czy jest szansa na zmiany? - Otwarta Antena dla naszych widzów. Od poniedziałku do piątku od godz. 19.30 można uczestniczyć w rozmowach z zaproszonymi do studia gośćmi. Zapraszamy do telefonicznego udziału w programie i dzwonienia pod numer 061 221 22 22. Można wyrazić swoją opinię lub zadać pytanie dotyczące tematu dyskusji w studio.

Komentarze

Skomentuj
 • Kasia (gość)

  Na spotkanie z Maciarewiczem nigdy bym nie poszla

  12.01.2023 20:18
 • Poznaniak (gość)

  Myślę że Prezydenta Poznania nie było wczoraj na obchodach ze względu na wizytę Macierewicza, który oczywiście wplątał wątek "męczenniczej" śmierci Lecha Kaczyńskiego. To niestety polityka

  28.12.2015 20:49

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×