Pamiętajcie o Osieckiej

Pamiętajcie o Osieckiej, Polska 2002

Koncert najpiękniejszych piosenek Agnieszki Osieckiej w wykonaniu młodych aktorów i studentów szkół teatralnych. Artyści prezentują znakomite, nowoczesne wersje niezapomnianych przebojów.

  • Czas trwania: 55 minut, Gatunek: Koncert

Pamiętajcie o Osieckiej w telewizji

ZwińRozwiń

Twórcy

  • Jerzy Satanowski Autor

Opis programu

ZwińRozwiń

Koncert złożony z najpiękniejszych piosenek Agnieszki Osieckiej w wykonaniu młodych aktorów i studentów szkół teatralnych, laureatów organizowanego od czterech lat w Sopocie konkursu na najlepszą interpretację jej utworów. W piątą rocznicę śmierci poetki, w ramach koncertów 23. Przeglądu Piosenki Aktorskiej Wrocław 2002, w studiu wrocławskiego ośrodka telewizyjnego młodzi artyści prezentują znakomite, nowoczesne wersje niezapomnianych przebojów.

Koncert najpiękniejszych piosenek Agnieszki Osieckiej w wykonaniu młodych aktorów i studentów szkół teatralnych, laureatów organizowanego od czterech lat w Sopocie konkursu na najlepszą interpretację jej utworów. W piątą rocznicę śmierci poetki, w ramach koncertów 23. Przeglądu Piosenki Aktorskiej Wrocław 2002, w studiu wrocławskiego ośrodka telewizyjnego młodzi artyści prezentują znakomite i nowoczesne wersje niezapomnianych przebojów. Przypominają m.in. "Balladę o malarzu", "Nie ma jak pompa", "Uciekaj moje serce", "Zielono mi", "Kiedy mnie już nie będzie", "Sing Sing", "Dziś prawdziwych Cyganów już nie ma" i "Grajmy panu". Widowisko okazało się świeżym, nowym spojrzeniem młodych ludzi na klasykę polskiej piosenki, a jednocześnie hołdem składanym niezrównanej poetce. Wokalistom towarzyszy zespół muzyczny w składzie: Paweł Perliński (pianino), Wojciech Zieliński (instrumenty klawiszowe), Zbigniew Wegehaupt (kontrabas) i Wojciech Malina Kowalewski (perkusja). Koncert prowadzi Magda Umer.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×