Pan i Pani House

Pan i Pani House, Polska 2012

Architektka Natalia Nguyen i projektant wnętrz Tomasz Roy-Szabelewski pomagają uczestnikom zrealizować marzenia o nowym mieszkaniu. Pokazują, w jaki sposób niewielkim kosztem stworzyć modne wnętrze.

  • Gatunek: Reality show
  • Prowadzący: Natalia Nguyen, Tomasz Roy-Szabelewski

Pan i Pani House w telewizji

ZwińRozwiń

Prowadzący

  • Natalia Nguyen
  • Tomasz Roy-Szabelewski

Opis programu

ZwińRozwiń

Architektka Natalia Nguyen i projektant wnętrz Tomasz Roy-Szabelewski pomagają uczestnikom programu zrealizować marzenia o nowym mieszkaniu. Ekipa ma ograniczony budżet i maksymalnie pięć dni na remont. Prowadzący pokazują, w jaki sposób niewielkim kosztem stworzyć funkcjonalne i modne wnętrze. Udowadniają, że nowa aranżacja pomieszczeń nie wymaga specjalnych umiejętności, a zapomniane meble mogą przy odrobinie pomysłowości okazać się przydatne.

Pani i Pani House" to nowy program wnętrzarski TVN. W każdym odcinku gospodarze programu - para architektów - pomagają bohaterom zrealizować marzenia o nowym pięknym M. Wspólne mieszkanie, a w szczególności remont i zmiany to sytuacje, które niejednokrotnie wystawiają na próbę naszych uczestników i ich uczucia. Pani i Pani House pokażą jak z produktów na każdą kieszeń, wyczarować funkcjonalne i modne wnętrze, jak podarować drugie życie staremu krzesłu czy zapomnianej lampie. Udowodnią, że podwieszany sufit można zrobić samodzielnie, a nowa aranżacja sypialni nie wymaga specjalnych umiejętności. Zobaczycie jak szybko, łatwo i niedrogo zmienić swoje mieszkanie lub dom. W każdym odcinku nowi bohaterowie, w każdym odcinku inne pomieszczenie, w każdym odcinku nowe pomysły. Ekipa ma ograniczony budżet i maksymalnie pięć dni na remont. Czy ciężka praca naszych ekspertów zdziała cuda? Czy zdążą na czas? Czy zmieszczą się w budżecie? Zobaczcie sami! Architekci: Natalia Nguyen - ukończyła architekturę na Politechnice Warszawskiej. Studiowała też w Los Angeles. Uważa, że wnętrza powinny być funkcjonalne, ale przede wszystkim piękne. Lubi dobry design i podróże, które ją inspirują. Tomasz Roy-Szabelewski - projektant wnętrz. Uzyskał dyplom KLC School of design w Londynie. Przez ostatnich kilka lat tworzył i pracował w Madrycie. W swoich pracach stawia na rozwiązania praktyczne i użyteczne

Komentarze

Skomentuj
  • xyz (gość)

    cieniutki program sztuczne reakcje właścicieli

    26.05.2012 08:31

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×