Para na weekend

Para na weekend, Polska

Magda i Mikołaj, para popularnych blogerów-podróżników, spędzą weekend na Mazurach. Opowiedzą, jak tanio, smacznie i wygodnie przeżyć niezapomniane 48 godzin w Krainie Tysiąca Jezior.

  • Gatunek: Turystyka

Para na weekend w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Magda i Mikołaj, para popularnych blogerów-podróżników, spędzą weekend na Mazurach. Opowiedzą, jak tanio, smacznie i wygodnie przeżyć niezapomniane 48 godzin w Krainie Tysiąca Jezior. Pokażą całe spektrum atrakcji, jakie oferują Mazury - od domków Brda, poprzez średniowieczną wioskę i park dzikich zwierząt, aż do kwatery Hitlera. Bohaterowie zachęcą do porzucenia strefy komfortu, a każda przygotowana przez nich propozycja to świetny wybór na spędzenie wolnego czasu. Poznają również wspaniałe osoby, które opowiedzą niesamowite historie.

Magda i Mikołaj, para popularnych blogerów-podróżników, spędzą weekend na Mazurach. W programie opowiedzą, jak tanio, smacznie i wygodnie przeżyć niezapomniane 48 godzin w Krainie Tysiąca Jezior. Pokażą całe spektrum atrakcji, jakie oferują Mazury - od domków Brda, poprzez średniowieczną wioskę i park dzikich zwierząt, aż do kwatery Hitlera. Bohaterowie programu zachęcą do porzucenia swojej strefy komfortu, a każda przygotowana przez nich propozycja to świetny wybór na spędzenie wolnego czasu. Poznamy również wspaniałe osoby, które opowiedzą niesamowite historie i odkryją przed widzami mazurskie sekrety. Prowadzący pokażą lokalizacje, o których wiedzą tylko wtajemniczeni i udowodnią, że w Polsce jest wiele wyjątkowych miejsc, wartych odwiedzenia.

Komentarze

Skomentuj
  • Sorkwiczanka (gość)

    Oglądam w tym momencie ten program. Bardzo ciekawy, tylko jak można było tak bardzo zmienić nazwy miejscowości, które odwiedzili?! SORKWITY a nie Sorkowity! To rażące, że nawet pokazując w programie mapę z błędnym opisem.

    07.03.2019 21:59

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×