Patent na...

Patent na..., Polska

Twórcy programu uczą, jak zaoszczędzić gotówkę przy niewielkich zarobkach oraz jak skutecznie zadbać o urodę i o zdrowie, a także zapewnić sobie sukces w sprawach sercowych.

 • Gatunek: Program popularnonaukowy

Patent na... w telewizji

ZwińRozwiń
 • Środa 15.07.2020 23:00 Odcinek 9

  TTV

 • Środa 15.07.2020 23:30 Odcinek 10

  TTV

 • Środa 22.07.2020 23:00 Odcinek 11

  TTV

 • Środa 22.07.2020 23:30 Odcinek 12

  TTV

 • Środa 29.07.2020 23:00 Odcinek 13 (Sezon 1)

  TTV

 • Środa 29.07.2020 23:30 Odcinek 14 (Sezon 1)

  TTV

Opis programu

ZwińRozwiń

Bohaterowie programu nigdy się nie poddają. Mimo niewielkich zarobków, na koniec miesiąca zostaje im rezerwa finansowa. Mistrzowie oszczędzania zawsze osiągają zamierzony cel. Twórcy audycji opowiadają, na jakie pomysły wpadają najsprytniejsi oszczędzający. Widzowie nauczą się nie tylko jak zaoszczędzić gotówkę, ale dowiedzą się również jak skutecznie - choć czasem kontrowersyjnymi metodami, zadbać o urodę i o zdrowie oraz zapewnić sobie sukces w sprawach sercowych.

Bohaterowie tego programu są idealnym przykładem tego, że cel może uświęcać środki. Nigdy się nie poddają i mimo, że nie zarabiają dużo, na koniec miesiąca zawsze zostaje im trochę grosza. Mistrzowie oszczędzania zawsze osiągają zamierzony cel. Dlaczego? Wystarczy trochę pokombinować! Twórcy programu "Patent na kasę" postanowili rozszerzyć formułę i w odświeżonej wersji podpowiedzieć widzom, na jakie pomysły wpadają ci najsprytniejsi! Dzięki "Patentowi na…" widzowie nauczą się nie tylko jak zaoszczędzić parę groszy, ale dowiedzą się również jak skutecznie - choć czasem może szokującymi metodami - zadbać o urodę, zdrowie czy też zapewnić sobie sukces w sprawach sercowych. Jakie sprawdzone sposoby mają agenci nieruchomości, by szybko wynająć mieszkanie? Czy meble i zabawki do domu można wyczarować ze starych opon? Wszystkiego o oszczędzaniu dowiecie się już jesienią na antenie TTV! "Patent na…" to niecodzienny przewodnik po współczesnych sposobach na oszczędzanie. Wystarczy trochę pokombinować i mistrzowie tej dziedziny zawsze osiągają swój cel. W najbliższym odcinku dzięki "Patentowi na…" widzowie nauczą się nie tylko jak zarobić na pokazach garnków, ale poznają również patent na tanie wakacje.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×