Patent na podróż

Patent na podróż, Polska

Widzowie wyruszą do Korei Południowej. Podczas podróży Artur Kot zdradzi patenty na to, jak w stosunkowo drogim państwie nie wydać fortuny, jak się po nim poruszać, co warto zobaczyć i co jeść.

  • Gatunek: Turystyka

Patent na podróż w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Widzowie wyruszą do Korei Południowej. Artur Kot zdradzi patenty na to, jak w stosunkowo drogim państwie nie wydać fortuny, jak się po nim poruszać, co warto zobaczyć i co jeść. Prowadzący, zwiedzając portowe miasto Busan, trafi na słynny bazar rybny Jagalchi, gdzie ryby i owoce morza serwowane są wprost z akwariów na surowo. Pojedzie do dzielnicy Gamcheon, która jeszcze kilkanaście lat temu odstraszała slumsami, ale teraz budynki mienią się we wszystkich kolorach tęczy. Odwiedzi świątynię Haedong Yonggungsa i spróbuje koreańskiej kuchni.

Program "Patent na podróż" udowadnia, że podróżowanie nie musi iść w parze z wielkimi pieniędzmi. W każdym odcinku odwiedzimy inny kraj oraz prezentujemy sprytne i niebanalne sposoby na jego zwiedzanie. Prowadzący - Artur Kot, pomoże w prowadzeniu rodzinnego biznesu, zaopiekuje się domem pod nieobecność właścicieli, a nawet zamieszka w kamperze. Wszystko połączy ze zwiedzaniem - dzięki temu odkryje miejsca, do których nie docierają biura podróży. Ten program to gotowa ściągawka dla tych, którzy chcą podróżować oszczędnie i z pomysłem.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×