Patrycja Meunier

Patrycja Meunier, Polska 2017

Rzeźbiarka Patrycja Meunier przyjechała z Paryża do Polski, by zamieszkać w drewnianej chatce na Podlasiu. Mama artystki jest Polką, ojciec Francuzem. Rodzice nie zaakceptowali wyboru córki.

 • Czas trwania: 24 minut, Gatunek: Reportaż

Patrycja Meunier w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Paryskiej wieży Eiffla powiedziała: adieu... i wyjechała do Polski. Teraz mieszka z synkiem w drewnianej chatce na Podlasiu. Rzeźbiarka Patrycja Meunier do sklepu ma sześć kilometrów, za to do lasu dwa kroki. Rodzice: mama Polka, urodzona w Białymstoku, ojciec Francuz, do dziś nie potrafią zaakceptować wyboru córki. Ale ona nie ma wątpliwości, że jej decyzja byłasłuszna. W dzieciństwie każde wakacje spędzała u dziadków w Białymstoku i u kuzynów na podlaskiej wsi.

Rzeźbiarka Patrycja Meunier przyjechała z Paryża do Polski, by zamieszkać w drewnianej chatce na Podlasiu. Mama artystki jest Polką z Białegostoku, ojciec Francuzem. W dzieciństwie Patrycja każde wakacje spędzała u dziadków w Białymstoku i u kuzynów na podlaskiej wsi. Rodzice rzeźbiarki nie zaakceptowali wyboru córki dotyczącego przeniesienia się do Polski. Patrycja jest przekonana, że podjęła słuszną decyzję.

Komentarze

Skomentuj
 • Basia (gość)

  Wspaniała kobieta potrafi korzystać z życia i pokazać co jest ważne i najważniejsze .

  23.03.2020 13:54
 • Józef (gość)

  Bardzo ciekawa osobowość,szkoda że nie można Patrycji ofsukać na Facebooku

  21.03.2020 08:29
 • Nina (gość)

  Piękny program ahhh

  21.03.2020 08:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×