Pełny obraz

Polska hub transportowy, Polska 2021

Dziennikarze podejmują tematy budzące dyskusje wśród Polaków. Cykl jest adresowany do osób, które starają się zrozumieć współczesne problemy w szerokim kontekście.

 • Czas trwania: 44 minut, Gatunek: Magazyn

Pełny obraz w telewizji

ZwińRozwiń
 • Sobota 29.01.2022 13:50 Odcinek 4

  TVP 1

Multimedia

Twórcy

 • Mariusz Pilis Scenariusz

Opis programu

ZwińRozwiń

Cykl filmów dokumentalnych, podejmujących sprawy bieżące w formule śledczo - dochodzeniowej. Tematami kolejnych odcinków są sprawy, o których chcą dyskutować Polacy. Cykl jest adresowany do osób, próbujących zrozumieć szeroki kontekst współczesnych problemów.

"Pełny obraz" to seria filmów dokumentalnych, podejmujących sprawy bieżące w formule śledczo – dochodzeniowej. Program reporterski traktujący o ważnych społecznie sprawach, w którym skonfrontowane zostaną stanowiska decydentów z obywatelami, których te decyzje dotyczą. Pokazujący jednostkowy wymiar problemów ogólnokrajowych. Przedstawiający pełne spectrum stanowisk i opinii. Cykl jest adresowany do osób, które starają się zrozumieć szeroki kontekst współczesnych problemów, chcą zobaczyć i wysłuchać kluczowych dla danej sprawy bohaterów i ekspertów. "Pełny obraz" to cykl filmów dokumentalnych, opiniotwórczych i stanowiących punkt odniesienia dla szerokiej medialnej dyskusji o najistotniejszych problemach dotyczących współczesnej Polski i Polaków.

Komentarze

Skomentuj
 • Jacek (gość)

  Witam. Bronicie w programie duże wielkoobszarowe gospodarstwa które oddają 30% ziemi dzierzawionej (100,200 a nawet 900 ha) a my zwykli rolnicy którzy mamy własnej ziemi 5,10 czy 15 ha i nie możemy się przebić wydzierzawic ziemię państwowa aKOWR nie ma ustawy aby zorganizować ograniczone przetargi dla młodych rolników.

  09.11.2021 22:04
 • Paweł (gość)

  Jak można się skontaktować z autorami programu? Mam ciekawy temat.

  28.09.2021 21:18
 • Dorota

  Na Fb cała mafia posrańców. Widać, że hejterów nie brakuje także tutaj - takie to bożydary🤷‍♀️

  21.09.2021 22:00
 • Dorota

  Brawo. 👏👏👏Inwestycja nad wyraz potrzebna

  21.09.2021 21:52
 • BOŻYDAR (gość)

  SCENARIUSZ TEGO PROGRAMU PRZESŁAŁEM DO SYSTEMU ROPAT W MARCU 2021 ROKU I ZARAZ ZOSTAŁ ON ODRZUCONY. TERAZ TVP ZROBIŁA WEDŁUG NIEGO PROGRAM. JEST TO KOLEJNY PROGRAM, KTÓREGO POMYSŁ UKRADŁA MI TVP. TVP TO ZŁODZIEJE !!!!

  14.09.2021 22:38

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×