Perfekcyjna pani domu

Perfect Housewife,

Anthea Turner pokazuje osobom, w których mieszkaniach zapanował chaos i bałagan, że porządki to sposób nie tylko na kurz w kątach, ale i na poprawę jakości życia, samopoczucia i samooceny.

 • Gatunek: Reality show

Perfekcyjna pani domu w telewizji

ZwińRozwiń
 • Wtorek 27.03.2018 20:40 Odcinek 3 (Sezon 5)

  TVN Style

 • Wtorek 20.03.2018 20:40 Odcinek 2 (Sezon 3)

  TVN Style

 • Wtorek 13.03.2018 20:40 Odcinek 8

  TVN Style

 • Wtorek 06.03.2018 20:40

  TVN Style

Opis programu

ZwińRozwiń

Anthea Turner to kobieta, która z prowadzenia domu uczyniła sztukę i biznes. Do perfekcji opanowała sztukę oczyszczania, segregowania, układania, prasowania, gotowania, prania, podejmowania gości i wiele innych czynności, które przynoszą jej radość i satysfakcję. Tryskająca optymizmem Anthea nie ogranicza się do gromienia brudu we własnym mieszkaniu. Chce pokazać osobom, w których mieszkaniach zapanował chaos i bałagan, że porządki to sposób nie tylko na kurz w kątach, ale i na poprawę jakości życia, samopoczucia i samooceny.

Anthea Turner to kobieta, która z prowadzenia domu uczyniła sztukę i biznes. Jest najlepszą panią domu, jeśli nie w całej galaktyce, to na pewno w Wielkiej Brytanii, gdyż do perfekcji opanowała sztukę oczyszczania, odplamiania, segregowania, układania, prasowania, gotowania, prania, podejmowania gości i wielu innych rzeczy, które składają się na radość czerpaną z egzystencji w zadbanym i przytulnym domowym ognisku domowym. Co więcej, wszystkie te czynności przynoszą Anthei wyłącznie radość i satysfakcję. Tryskająca optymizmem i życiową mądrością Anthea nie ogranicza się do gromienia brudu we własnym M, lecz ma misję - chce pokazać osobom, w których mieszkaniach zapanował zupełny chaos i bałagan, że porządki to sposób nie tylko na kurz w kątach, ale i na poprawę jakości życia, samopoczucia i samooceny. Grunt to dobra organizacja i jasny plan działania. Nie obędzie się także bez niezbędnika Anthei, a także jej nieustającego dopingu. Od czegoś jednak trzeba zacząć.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×