Pete Holmes: Czysty syf

Pete Holmes: Dirty Clean, USA 2018

Pete Holmes opowiada we wdzięczny i pełen dystansu sposób o mechanizmach rządzących świadomością, Michaelu Jacksonie, życiu po śmierci, Elonie Musku oraz o byciu świeżo upieczonym ojcem małej Lili.

  • Czas trwania: 55 minut, Gatunek: Kabaret i satyra
  • Reżyseria: Marcus Raboy

Pete Holmes: Czysty syf w telewizji

ZwińRozwiń
  • Niedziela 26.01.2020 05:00

    HBO3

Multimedia

Obsada

  • Pete Holmes

Twórcy

  • Marcus Raboy Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Podczas występu w Aladdin Theater w Portland Pete Holmes we wdzięczny i pełen dystansu sposób opowiada o mechanizmach rządzących świadomością, Michaelu Jacksonie, życiu po śmierci, Elonie Musku oraz o byciu świeżo upieczonym ojcem małej Lili. Za reżyserię produkcji odpowiadał Marcus Raboy. Pete Holmes jest błyskotliwym artystą, który znany jest z wielu ról: jako aktor, pisarz, producent, gospodarz telewizyjny oraz rysownik. Jest też gwiazdą serialu "Na wylocie".

Pete Holmes podczas swojego występu w Aladdin Theater w Portland opowiada we wdzięczny i pełen dystansu sposób o mechanizmach rządzących świadomością, Michaelu Jacksonie, życiu po śmierci, Elonie Musku oraz byciu świeżo upieczonym ojcem małej Lili. Za reżyserię produkcji odpowiadał, podobnie jak w przypadku stand-upowego debiutu Holmesa w HBO, Marcus Raboy. Pete Holmes (John Oliver's New York Stand Up Show, Late Night with Jimmy Fallon) jest błyskotliwym artystą, który znany jest z wielu ról: jako aktor, pisarz, producent, gospodarz telewizyjny oraz rysownik. Jest też gwiazdą serialu Na wylocie produkowanego dla HBO przez Judda Apatowa (Dziewczyny). Ten materiał to prawdziwa jazda bez trzymanki dla wszystkich wielbicieli stand-upu.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×