Piekielny hotel

Piekielny hotel, Polska 2015

Małgorzata Rozenek i jej ekipa pomagają właścicielce hotelu "Evotel", który położony jest w Zielonce pod Warszawą. Podpowiadają, jak zarządzać biznesem i personelem.

 • Gatunek: Reality show
 • Prowadzący: Małgorzata Rozenek

4

Ocena redakcji

Formuła programu może i nie jest najgorsza, ale całość zupełnie mnie nie przekonuje. Małgorzata Rozenek to nie Gordon Ramsay - wydaje się być sztucznie surowa. To raczej nieudana próba podrobienia "Kuchennych rewolucji".

Piekielny hotel w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Prowadzący

 • Małgorzata Rozenek

Opis programu

ZwińRozwiń

W programie "Piekielny hotel" Małgorzata Rozenek przybędzie z odsieczą do miejsc, gdzie goście trafiają tylko przez przypadek albo wcale. Właściciele nie rozumieją dlaczego. Rozenek odpowiedzi będzie szukała zarówno wśród obsługi, jak i w samym obiekcie. Nic nie umknie jej uwadze, gdyż jak wiadomo "diabeł tkwi w szczegółach".

Zajrzy do pokoi, pod dywany, na zaplecza, weźmie pod lupę zapuszczone łazienki, niekompetentnych pracowników, a także nietrafione działania marketingowe i promocyjne. Wszystko po to, by pokazać właścicielom kierunek zmian, które uchronią biznes przez bankructwem oraz zamienią hotel w przyjazne i przytulne miejsce, do którego z przyjemnością wraca się na kolejny pobyt.

Na pierwszy ogień pójdzie hotel Otomin położony w malowniczej miejscowości o tej samej nazwie w województwie pomorskim. Kasia i Darek kupili obiekt w lipcu 2009 roku. Małżeństwo nigdy nie pracowało w branży hotelarskiej, a w uzyskaniu kredytu pomógł im ojciec kobiety, Stanisław. Para wierzyła, że dogodnie położony hotel przyniesie zysk. Niestety, obiekt nie tylko nie zarabia, ale generuje straty. Małgorzata Rozenek stara się wybawić rodzinę z opresji i sprawić, by goście zaczęli chętnie odwiedzać ich hotel.

"Evotel" w Zielonce pod Warszawą początkowo był szwalnią, ale został przerobiony na hotel robotniczy. Następnie przeprowadzono generalny remont i tak powstał dzisiejszy obiekt, który nastawiony jest na grupy wycieczkowe oraz przedstawicieli handlowych. Setki tysięcy złotych zainwestowane w interes niestety nie przyciągnęły klientów. Właścicielka nie potrafi znaleźć przyczyny problemu. Jednak ciężko jej to zrobić, ponieważ większość czasu spędza poza hotelem. Personel, pozostawiony bez nadzoru, zajmuje się wszystkim, ale za nic nie odpowiada. Pomimo, że to pracownikom zależy najbardziej, nikt o nich nie walczy. Dlatego odchodzą po kilku miesiącach i nikt nie zagrzał miejsca na dłużej. Pani Ewa jest bliska rezygnacji. Eksperci podpowiedzą właścicielce, jak zarządzać swoim biznesem oraz personelem, który jest zwarty i gotowy, by walczyć o sukces hotelu. Jaki kierunek wybiorą dla "Evotelu"?

Recenzje

 • Formuła programu może i nie jest najgorsza, ale całość zupełnie mnie nie przekonuje. Małgorzata Rozenek to nie Gordon Ramsay - wydaje się być sztucznie surowa. To raczej nieudana próba podrobienia "Kuchennych rewolucji".

  4/10

Komentarze

Skomentuj
 • magda g (gość)

  wolę wersję z gordonem r

  Mój ostatni post...Co <a href="http://www.dobregniazdka.pl/producent/scame/1" rel="dofollow">Scame</a> zrobił na wczasach?

  25.05.2015 11:16
 • aga (gość)

  a gdzie mogę obejrzeć powtórkę piekielnego hotelu?????

  03.03.2015 00:04
 • ellem (gość)

  na Onecie napisali, że TVN przesunął emisję programu o trzy tygodnie

  01.03.2015 18:27
 • gosc (gość)

  no wlasnie co jest? ugotowani leca zamiast piekelny hotel..

  01.03.2015 18:25
 • aga (gość)

  trwają Ugotowani zamiast Pięknego hotelu. Why?

  01.03.2015 18:11
 • Piekielny hotel 1 marca 2015 roku w TVN HD 13 odcinków po 65minut każdy trwa pie (gość)

  Małgorzata Rozenek piekielny hotel 18:00 TVN HD w niedziely 13 odcinków piekielnego hotelu Małgorzaty Rozenek

  14.02.2015 23:13

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×