Piknik "Poznaj Dobrą Żywność'

Piknik "Poznaj Dobrą Żywność', Polska 2019

Relacja z pikniku promującego polską żywność wysokiej jakości - produkty regionalne, tradycyjne i ekologiczne. W tym roku zostanie zaprezentowana również turystyka wiejska.

  • Czas trwania: 25 minut, Gatunek: Relacja

Piknik "Poznaj Dobrą Żywność' w telewizji

ZwińRozwiń
  • Sobota 11.05.2019 13:00

    TVP 1

  • Sobota 10.06.2017 14:20

    TVP 1

Twórcy

  • Krzysztof Pietrykowski Scenariusz

Opis programu

ZwińRozwiń

Relacja z pikniku organizowanego przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi na Służewcu. Podczas wydarzenia promowana jest polska żywność wysokiej jakości - produkty regionalne, tradycyjne i ekologiczne. W tym roku zostanie zaprezentowana również turystyka wiejska. Zwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertą gospodarstw agroturystycznych, które umożliwiają spędzenie wolnego czasu na wsi. Prezentacji będzie towarzyszyć kiermasz rękodzieła ludowego oraz produktów regionalnych i ekologicznych.

Transmisja z kolejnej edycji pikniku Poznaj Dobrą Żywność, organizowanego przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi na Służewcu. Podczas pikniku jest promowana polska żywność wysokiej jakości, produkty oznaczone znakiem Poznaj Dobrą Żywność, produkty regionalne, tradycyjne i ekologiczne oraz idee założenia programu Poznaj Dobrą Żywność. W trakcie tegorocznego pikniku zostanie zaprezentowana również turystyka wiejska. Zwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertą gospodarstw agroturystycznych, które umożliwiają spędzenie wolnego czasu na wsi. Prezentacji tej będzie towarzyszyć kiermasz rękodzieła ludowego oraz produktów regionalnych i ekologicznych. Dla wszystkich, którzy przybędą na piknik przewidziano wiele konkursów i liczne atrakcje. Prezentacjom i degustacjom będą towarzyszyć pokazy kulinarne, występy artystyczne, zawody sportowe, animacje dla dzieci.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×