Piotr Bałtroczyk i przyjaciele

Piotr Bałtroczyk i przyjaciele, Polska 2019

Piotr Bałtroczyk, znany komik i konferansjer, prezentuje w Rybniku autorski program. Na scenie wystąpią m.in. Ani Mru Mru, Kabaret Młodych Panów, Smile oraz Cezary Pazura.

 • Gatunek: Kabaret i satyra

Piotr Bałtroczyk i przyjaciele w telewizji

ZwińRozwiń
 • Powtórka

  Sobota 21.12.2019 15:45

  Polsat

 • HIT Dnia

  Niedziela 15.12.2019 20:00

  Polsat

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Piotr Bałtroczyk, znany komik i konferansjer, związany z wieloma festiwalami kabaretowymi w Polsce, prezentuje w Rybniku autorski program. W satyryczno-artystycznym repertuarze widzowie zobaczą m.in. Ani Mru Mru, Kabaret Młodych Panów, Smile oraz Cezarego Pazurę.

Dobra dusza Rybnickiej Jesieni Kabaretowej RYJEK, a zarazem człowiek-instytucja, który związany jest z wieloma kabaretowymi festiwalami w kraju, legendarny konferansjer i komik - Piotr Bałtroczyk powraca do Rybnika ze swoim autorskim programem. W ramach 24. Rybnickiej Jesieni Kabaretowej zobaczymy wyjątkowy set kabaretowo-artystyczny "Piotr Bałtroczyk i przyjaciele". Na scenie pojawią się: Kabaret Ani Mru Mru, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Smile, Cezary Pazura i inni. Czym zaskoczą nas tym razem artyści? Przekonamy się 15 grudnia, ale już teraz możemy być pewni, że niedzielny wieczór będzie pełen dobrego humoru!

Komentarze

Skomentuj
 • Anka (gość)

  Ej, "kumaru" nie śmieć tutaj!

  15.12.2019 20:07
 • kumaru (gość)

  Ej, Bałtroczyk - Ty niemłody, niechudy nieabstynencie! :P

  15.12.2019 19:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×