Pisanki z Koniem Polskim

Polska 2009

W Niedzielę Wielkanocną kabaret Koń Polski przywita widzów w strojach kaszubskich, malując pisanki pod pomnikiem Fryderyka Chopina w Łazienkach. W programie fragmenty najlepszych skeczów formacji.

  • Czas trwania: 25 minut, Gatunek: Kabaret i satyra

Pisanki z Koniem Polskim w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

W Niedzielę Wielkanocną kabaret Koń Polski przywita widzów w strojach kaszubskich, malując pisanki pod pomnikiem Fryderyka Chopina w Łazienkach. Leszek i Waldek opowiedzą, kto jaką pisankę przygotowuje i dla kogo, pojawią się też pisanki patriotyczne. Ponadto w programie rozstrzygnięcie konkursu na najładniejszą pisankę oraz życzenia świąteczne dla widzów. Koń Polski przedstawi poradnik, jak bezstresowo obchodzić święta. Ilustracją są fragmenty najlepszych skeczów formacji.

Kabaret Koń Polski przywita widzów Dwójki w Niedzielę Wielkanocną, siedząc w strojach kaszubskich pod pomnikiem Fryderyka Chopina w Łazienkach i malując pisanki. Leszek i Waldek opowiedzą w żartobliwy sposób, kto jaką pisankę przygotowuje i dla kogo z rodziny, pojawią się nawet pisanki patriotyczne! Ponadto w programie rozstrzygnięcie konkursu na najładniejszą pisankę i oczywiście życzenia świąteczne dla widzów. Koń Polski przedstawi poradnik, jak obchodzić święta bezstresowo: pierwszą zasadą jest oczywiście uśmiech - najlepiej z kabaretem w Dwójce. Ilustracją są fragmenty najlepszych skeczów Konia Polskiego.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×