Płocka noc kabaretowa

Jestem gwiazdą!, Polska 2013

Płocka Noc Kabaretowa odbywa się pod hasłem "Jestem gwiazdą!". To tytuł programu typu talent-show, w którym kandydaci na gwiazdy walczą o główne trofeum. Bracia Brothers spróbują dostać się na scenę.

  • Czas trwania: 51 minut, Gatunek: Kabaret i satyra
  • Prowadzący: Robert Motyka

Płocka noc kabaretowa w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Prowadzący

  • Robert Motyka

Opis programu

ZwińRozwiń

Płocka Noc Kabaretowa odbywa się pod hasłem "Jestem gwiazdą!". To tytuł programu typu talent-show, w którym w role jurorów i reporterów wcielają się m.in. Igor Kwiatkowski i Michał Paszczyk z kabaretu Paranienormalni oraz Ada Borek z kabaretu Nowaki. Robert Motyka prowadzi widowisko. Reszta kabaretów to kandydaci na gwiazdy, walczący o główne trofeum. Bracia Brothers będą próbowali dostać się na scenę.

Płocka Noc Kabaretowa 2012 odbyła się pod hasłem "Jestem gwiazdą!". W krzywym zwierciadle satyry zostały pokazane programy typu talent - show, które są wszechobecne na wszystkich kanałach telewizyjnych. W role jurorów i reporterów show "Jestem gwiazdą!" wcielili się m.in. Igor Kwiatkowski i Michał Paszczyk z kabaretu Paranienormalni oraz Ada Borek z kabaretu Nowaki. Program prowadzi Robert Motyka. Reszta kabaretów to kandydaci na gwiazdy, walczący o główne trofeum - tytuł zwycięzcy show, a wśród nich są: Kabaret Moralnego Niepokoju, kabaret Smile, kabaret Koń Polski, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Skeczów Męczących, Andrzej Grabowski, Nowaki, Kacper Ruciński i inni. Na scenę spróbują się dostać Bracia Brothers, którzy są w stanie zrobić wszystko, żeby tylko zaistnieć na ekranie telewizyjnym.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×