Po co nam to było

Powtórka z kabaretu - Krystyna Sienkiewicz, Polska 2008

Program ma charakter rozrywkowy, stanowi niekonwencjonalną lekcję historii. Gospodarzem jest Jan Pietrzak, który komentuje materiały filmowe.

  • Gatunek: Rozrywka
  • Prowadzący: Jan Pietrzak

Po co nam to było w telewizji

ZwińRozwiń

Prowadzący

  • Jan Pietrzak

Twórcy

  • Katarzyna Jurkowska Autor

Opis programu

ZwińRozwiń

Nazywana była różowym zjawiskiem STS u. Pojawiła się w Kabarecie Starszych Panów i w Kabarecie Pod Egidą. Niezapomniana, uroczo naiwna połowa duetu Sisters z Gallux Show i wykonawczyni wszystkich śpiewanych spektakli Agnieszki Osieckiej. Rozpoznawalna po charakterystycznym głosie i specyficznym poczuciu humoru. Dobrze czuje się zarówno w piosence, skeczu, jak i filmie czy sztuce. Tym razem gościem Jana Pietrzaka będzie Krystyna Sienkiewicz. Poznamy jej wspomnienia z okresu PRL-u - zarówno te estradowe, jak i osobiste.

Nazywana była różowym zjawiskiem STS - u. Pojawiła się w Kabarecie Starszych Panów i w Kabarecie Pod Egidą. Niezapomniana, uroczo naiwna połowa duetu Sisters z Gallux Show i wykonawczyni wszystkich śpiewanych spektakli Agnieszki Osieckiej. Rozpoznawalna po charakterystycznym głosie i specyficznym poczuciu humoru. Dobrze czuje się zarówno w piosence, skeczu, jak i filmie czy sztuce. Tym razem gościem Jana Pietrzaka będzie Krystyna Sienkiewicz. Poznamy jej wspomnienia z okresu PRL - u - zarówno te estradowe, jak i osobiste.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×