Po pierwsze kino

Po pierwsze kino, Polska

Program, w którym aktorzy, reżyserzy oraz scenarzyści opowiadają m.in. o scenach, które wywarły na nich największe wrażenie i o najpiękniejszych wspomnieniach związanych z filmami.

 • Gatunek: Magazyn filmowy

Po pierwsze kino w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Program, w którym gwiazdy kina, zarówno aktorzy jak i reżyserzy, opowiadają o swoich doświadczeniach z kinem. Widzowie dowiedzą się, jaka scena miłosna wywarła na nich największe wrażenie, kto był ich ulubionym superbohaterem i z kim chcieliby zagrać w filmie. Na liczne pytania w nowej serii odpowiedzą m.in. Bartek Topa, Roma Gąsiorowska, Rafał Zawierucha, Aleksandra Konieczna, Grzegorz Damięcki, Kinga Dębska, Łukasz Palkowski i Piotr Domalewski.

"Po pierwsze kino" to cykl, w którym gwiazdy kina, zarówno aktorzy jak i reżyserzy, opowiadają o swoich doświadczeniach z kinem. Jaka scena miłosna wywarła na nich największe wrażenie? Kto był ich ulubionym superbohaterem? Z kim chcieliby zagrać w filmie? Jaki film nigdy im się nie znudzi? Na te i wiele innych pytań w nowej serii odpowiedzą m.in. Bartek Topa, Roma Gąsiorowska, Rafał Zawierucha, Aleksandra Konieczna, Grzegorz Damięcki, Kinga Dębska, Łukasz Palkowski, Piotr Domalewski, Michał Koterski oraz prowadzący programy w TVN Fabuła: Grażyna Torbicka, Kinga Burzyńska, Anna Wendzikowska, Andrzej Sołtysik, Kaja Klimek.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×