Poczuj się jak Małgosia Rozenek

program lifestylowy, Polska Jaka jest Małgosia Rozenek prywatnie? Jak osiągnęła sukces, o czym marzy, czym się zajmuje na codzień - kiedy gasną światła fleszy? Wiele kobiet chciałoby to wiedzieć... W nowym programie "Poczuj się jak Małgosia Rozenek", nasza prowadząca uchyli drzwi do swojego świata; tego zawodowego i tego prywatnego. Bohaterkami programu będą kobiety, które chcą się poczuć dokładnie jak ona. Marzą, by osiągnąć sukces, być odważne i śmiało patrzeć w przyszłość. Chcą nie mieć kompleksów, chcą być piękne, zadbane. Chcą przez chwile poczuć się jak Małgosia. Nasza prowadząca podpowie im, jak to osiągnąć i przekona, że warto spełniać swoje marzenia niezależnie od tego, na jakim etapie życia się jest. W naszym programie nie zabraknie też metamorfozy - pod okiem Małgosi Rozenek i jej stylistów nasza bohaterka zmieni swój wizerunek. "Uciekająca panna młoda" - to chyba najtrafniejsze skojarzenie, jakie nasuwa się po wysłuchaniu historii Magdy, która z jakiegoś powodu ciągle odwleka wizytę w Urzędzie Stanu Cywilnego. Małgosia Rozenek - Majdan postanowiła więc rozwikłać tę zagadkę i znaleźć prawdziwe powody niezdecydowania Magdy! Decyzja o ślubie zapadła kilka lat temu, ale zawsze coś stawało na przeszkodzie realizacji tych planów - choroba bliskich, narodziny dziecka, ale także wątpliwości Magdy, czy na pewno jest dla swojego narzeczonego, Nikodema, tą jedyną, najważniejszą i najpiękniejszą kobietą. Magda choruje na nadczynność tarczycy i wraz z problemami zdrowotnymi, pojawiło się kilkanaście zbędnych kilogramów, więc wiara w swoją atrakcyjność została znacząco nadszarpnięta. Prowadząca program, która uwielbia szczęśliwe zakończenia, rozpoczęła więc proces przygotowywania Magdy do jej przyszłego ślubu. Chce jej pokazać, że można wyglądać oszałamiająco i atrakcyjnie w każdym rozmiarze. W dniu metamorfozy Małgosia zaproponowała Magdzie kilka sukien ślubnych i był to pierwszy raz, kiedy przyszła panna młoda widziała się w takich kreacjach. Piękna fryzura i make, Polska

Małgorzata Rozenek zaprezentuje widzom kulisy swojego życia zawodowego i prywatnego. Podpowiada, jak osiągnąć sukces i przekonuje, że warto spełniać marzenia.

 • Gatunek: Magazyn poradnikowy

Poczuj się jak Małgosia Rozenek w telewizji

ZwińRozwiń
 • Piątek 01.02.2019 07:00 Odcinek 10

  TVN Style

 • Środa 30.01.2019 17:20 Odcinek 10

  TVN Style

 • Wtorek 29.01.2019 23:45 Odcinek 10

  TVN Style

 • Poniedziałek 28.01.2019 19:45 Odcinek 10

  TVN Style

 • Sobota 26.01.2019 17:30 Odcinek 10

  TVN Style

 • Piątek 25.01.2019 07:15 Odcinek 9

  TVN Style

 • Środa 23.01.2019 17:10 Odcinek 9

  TVN Style

 • Wtorek 22.01.2019 23:45 Odcinek 9

  TVN Style

 • Poniedziałek 21.01.2019 19:50 Odcinek 9

  TVN Style

 • Sobota 19.01.2019 17:30 Odcinek 9

  TVN Style

 • Piątek 18.01.2019 07:25

  TVN Style

 • Środa 16.01.2019 17:10 Odcinek 8

  TVN Style

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Małgorzata Rozenek zaprezentuje widzom kulisy swojego życia zawodowego i prywatnego. Prezenterka zaprosi do programu kobiety, które marzą o tym, by osiągnąć sukces, być odważne i śmiało patrzeć w przyszłość. Chcą nie mieć kompleksów i czuć się piękne. Małgosia podpowiada, jak osiągnąć sukces i przekonuje, że warto spełniać marzenia. W programie zostaną także przedstawione metamorfozy bohaterek przeprowadzone z pomocą Małgosi Rozenek i stylistów.

Jaka jest Małgosia Rozenek prywatnie? Jak osiągnęła sukces, o czym marzy, czym się zajmuje na co dzień - kiedy gasną światła fleszy? Wiele kobiet chciałoby to wiedzieć... Odpowiedź już od 19 września w nowym programie TVN Style "Poczuj się jak Małgosia Rozenek". Zapraszamy do ITVN w każdą środę o godzinie 21.00 (CET – Berlin, Paryż). W nowym programie "Poczuj się jak Małgosia Rozenek" nasza prowadząca uchyli drzwi do swojego świata; tego zawodowego i tego prywatnego. Bohaterkami programu będą kobiety, które chcą się poczuć dokładnie jak ona. Marzą, by osiągnąć sukces, być odważne i śmiało patrzeć w przyszłość. Chcą nie mieć kompleksów, chcą być piękne, zadbane. Chcą przez chwile poczuć się jak Małgosia. Nasza prowadząca podpowie im, jak to osiągnąć i przekona, że warto spełniać swoje marzenia. W naszym programie oprócz inspiracji, nie może zabraknąć też metamorfozy - pod okiem Małgosi Rozenek i jej stylistów nasza bohaterka zupełnie zmieni swój wizerunek. Zapraszamy do ITVN!

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×