Podróż życia

Praga, Polska 2015

Teleturniej dla miłośników podróży, którzy mają okazję wykazać się wiedzą na temat świata i szeroko pojętego podróżowania oraz zyskują szansę na zrealizowanie marzeń o dalekich wojażach.

  • Czas trwania: 25 minut, Gatunek: Teleturniej
  • Prowadzący: Katarzyna Kwiatkowska

Podróż życia w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Prowadzący

  • Katarzyna Kwiatkowska

Twórcy

  • Jakub Socha Scenariusz
  • Artun Szyman Scenografia

Opis programu

ZwińRozwiń

"Podróż życia" to teleturniej, który jest nie tylko sposobem na poszerzenie wiedzy o wspaniałych zakątkach naszej Ziemi, będących celami turystycznymi i podróżniczymi każdego z nas, ale przede wszystkim wspaniałą zabawą z wielkimi emocjami!

W czasie trwania jednego odcinka teleturnieju do gry przystąpią 4 osoby. W pierwszym etapie, na który składają się 4 rundy, gracze odpowiedzą na pytania dotyczące różnych kontynentów. Za poprawne odpowiedzi otrzymywać będą punkty dzięki którym, dwóch najlepszych graczy zapewni sobie udział w drugim etapie. Aby nie było nudno w puli tych pytań pojawią się również pytania niespodzianki a na odpowiedź będzie tylko 5 sekund.

II etap to 10 pytań po 5 dla każdego gracza. Pytania będą dotyczyły opisanej wcześniej Podróży Życia ale nie tylko, sprawdzą również wiedzę ogólną o świecie. Gracze sami będą decydować czy chcą zdobyć za odpowiedź 5-10 czy 15 punktów a na odpowiedź będą mieli 8 sekund.

Zgromadzenie jak największej liczby punktów jest bardzo ważne, ponieważ 4 osoby z 11 odcinków, które uzyskały ich najwięcej zagrają w finałowym odcinku o swoją wymarzoną Podróż Życia. Nie jest to jednak jedyna nagroda, zwycięzca, każdego odcinka zbierze laury za wspaniałą grę i swoją wiedzę. Prowadzącą teleturniej jest Katarzyna Kwiatkowska.

Doskonała okazja dla miłośników podróży do wykazania się swoją wiedzą na temat świata i szeroko pojętego podróżowania oraz szansa na zrealizowanie swoich marzeń o dalekich wojażach. W każdym odcinku czterech nowych kandydatów spotyka się w studiu. Czterech najlepszych zawodników spośród zwycięzców poszczególnych odcinków przejdzie do dalszej gry. W wielkim finale zmierzą się w walce o nagrodę główną - możliwość realizacji wymarzonej podróży.

Komentarze

Skomentuj
  • Klaudi (gość)

    Niech nie grają w teleturnieju. Po co tracić czas na naukę? Lepiej wejść na http://kosmoz.pl/kategoria-produktu/turystyka/ i znaleźć sobie samemu jakąś okazję a potem na blogu wynaleźć lot w to miejsce. Okazje turystyczne się zdarzają. Trzeba tylko dobrze poszukać.

    01.09.2017 18:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×