Podróże kulinarne Roberta Makłowicza

Smak Nowej Huty, Polska 2007

Robert Makłowicz podczas podróży z kamerą prezentuje specjały kuchni polskiej i światowej. W naturalnych plenerach lub ciekawych wnętrzach przyrządza wyszukane potrawy i podaje przepisy.

  • Czas trwania: 25 minut, Gatunek: Magazyn kulinarny
  • Prowadzący: Robert Makłowicz

Podróże kulinarne Roberta Makłowicza w telewizji

ZwińRozwiń

Prowadzący

  • Robert Makłowicz

Twórcy

  • Robert Makłowicz Autor
  • Krzysztof Gozdawa Autor

Opis programu

ZwińRozwiń

Magazyn kulinarny, którego autorem i gospodarzem jest Robert Makłowicz. Podczas podróży z kamerą prezentuje specjały kuchni polskiej i światowej. W naturalnych plenerach lub ciekawych wnętrzach przyrządza wyszukane potrawy i podaje przepisy. Tym razem rozpoczyna wędrówkę na Kopcu Wandy. Przygotuje potrawę hinduską - curry z kurczaka z jogurtem i kolendrą z ryżem basmati oraz placki z soczewicy. Ugotuje żołądki kurze po nelsońsku z grzybami leśnymi oraz placuszki z kalafiora z chili z fenkułem w sosie jogurtowo-ogórkowo-kolendrowym.

Tym razem Robert Makłowicz rozpoczyna wędrówkę na Kopcu Wandy i choć mieszka w Krakowie od 40 lat, był tu po raz pierwszy kilka tygodni temu. Właśnie tam przygotuje potrawę hinduską - curry z kurczaka z jogurtem i kolendrą z ryżem basmati oraz placki z soczewicy. Ugotuje również żołądki kurze po nelsońsku z grzybami leśnymi, oraz placuszki z kalafiora z chili z fenkułem w sosie jogurtowo-ogórkowo-kolendrowym.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×