Podróże kulinarne Roberta Makłowicza

Dubrownicki smak, Polska 2007

Tym razem Robert Makłowicz udaje się w kulinarną podróż do Dubrownika. Przechadzając się po mieście, pokazuje jego uroki i dokonuje zakupów do potraw z owoców morza.

  • Czas trwania: 25 minut, Gatunek: Magazyn kulinarny
  • Prowadzący: Robert Makłowicz

Podróże kulinarne Roberta Makłowicza w telewizji

ZwińRozwiń

Prowadzący

  • Robert Makłowicz

Twórcy

  • Robert Makłowicz Autor
  • Krzysztof Gozdawa Autor

Opis programu

ZwińRozwiń

Magazyn kulinarny, którego autorem i gospodarzem jest Robert Makłowicz. Podczas podróży z kamerą prezentuje specjały kuchni polskiej i światowej. W naturalnych plenerach lub ciekawych wnętrzach przyrządza wyszukane potrawy i podaje przepisy. Tym razem udaje się w kulinarną podróż do Dubrownika, który uznaje za najpiękniejsze miasto świata. Prezentuje na targu skarby tamtejszych wód. Jego szczególne zainteresowanie budzą świeże ryby. Przechadzając się po Dubrowniku, pokazuje jego uroki i dokonuje zakupów do potraw z owoców morza.

Tym razem Robert Makłowicz udaje się w kulinarną podróż do Dubrownika, który uznaje za najpiękniejsze miasto świata. Prezentuje na targu skarby tamtejszych wód. Jego szczególne zainteresowanie budzą świeżo złowione ryby. Przechadzając się po Dubrowniku, Makłowicz pokazuje uroki miasta i dokonuje zakupów do potraw z owoców morza.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×