Pogotowie remontowe Wieśka

Pogotowie remontowe Wieśka, Polska 2020

Wiesiek Skiba pomaga ludziom, którzy stali się ofiarami nierzetelnych firm remontowych. Pokaże, jak wykonać różnego rodzaju prace, które zwykle zlecamy fachowcom i udowodni, że wiele drobnych remontów można zrobić samodzielnie.

 • Czas trwania: 22 minut, Gatunek: Magazyn poradnikowy
 • Prowadzący: Wiesław Skiba

Pogotowie remontowe Wieśka w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Prowadzący

 • Wiesław Skiba

Opis programu

ZwińRozwiń

Każdy zna tę historię - najpierw są marzenia o funkcjonalnej kuchni czy zmianie kafelków po babci. Potem pojawiają się "złote rączki" i pseudofachowcy z ogłoszenia. Na koniec zostają zszargane nerwy i pusty portfel, a wyremontowanej przestrzeni jak nie było tak nie ma. Z pomocą w takiej sytuacji przychodzi Wiesław Skiba, ceniony fachowiec. Wesprze on osoby, które przekonały się o tym, jak nierzetelni mogą być "specjaliści" od remontów.

Wiesiek Skiba pomaga ludziom, którzy stali się ofiarami nierzetelnych firm remontowych. W czwartym sezonie programu na Wieśka czekają kolejne wyzwania. Będzie naprawiał rozmaite usterki, zgłoszone przez widzów Domo+. Pokaże, jak prawidłowo wykonać różnego rodzaju prace, które zwykle zlecamy fachowcom. A przy okazji udowodni, że wiele drobnych remontów w kuchni, łazience, salonie czy na tarasie można zrobić samodzielnie.

Komentarze

Skomentuj
 • ewa (gość)

  Panie Wieśku ,oglądam.Lubię bo czasem sama coś muszę zrobić,oczywiście drobiazgi.Tak pocichutku powiem (żeby nikt nie słyszał) powinien Pan poćwiczyć silikonowanie.POZDRAWIAM!!!!

  22.08.2020 10:28

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×