Pokolenia

Polska 2016

Relacja z nabożeństwa połączonego z Chrztem Wiary warszawskich zborów baptystycznych. Wydarzenie staje się pretekstem do rozważań na temat znaczenia patriotyzmu dla pokoleń baptystów w Polsce.

  • Czas trwania: 19 minut, Gatunek: Reportaż

Pokolenia w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

W I Zborze Kościoła Chrześcijan Baptystów w Warszawie przy ul. Waliców odbyło się nabożeństwo połączone z Chrztem Wiary warszawskich zborów baptystycznych. Uroczystość prowadzona przez pastora Marka Budzińskiego nawiązuje do 1050. rocznicy chrztu Polski. Kazania wygłaszają pastor Włodzimierz Tasak oraz pastor Mateusz Wichary. Chrztu udziela pastor Marek Głodek. Relacja z wydarzenia stanie się pretekstem do rozważań na temat znaczenia patriotyzmu dla pokoleń baptystów w Polsce.

26 czerwca w I Zborze Kościoła Chrześcijan Baptystów w Warszawie przy ul. Waliców odbędzie się nabożeństwo połączone z Chrztem Wiary warszawskich zborów baptystycznych. Uroczystość prowadzona przez pastora Marka Budzińskiego nawiązuje do 1050. rocznicy chrztu Polski. Kazania wygłoszą pastor Włodzimierz Tasak oraz pastor Mateusz Wichary. Chrztu udzieli pastor Marek Głodek. Relacja z wydarzenia stanie się pretekstem do rozważań na temat znaczenia patriotyzmu dla pokoleń baptystów w Polsce współcześnie, ale także przez przywołanie historycznego kontekstu istnienia Kościoła baptystycznego w Polsce.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×