Poławiacze

Polska 2011

Serial ukazuje codzienną pracę załóg trzech polskich kutrów rybackich. W każdym odcinku widzowie zobaczą, co zarejestrowały kamery podczas kilkunastu rejsów po Morzu Bałtyckim.

  • Czas trwania: 30 minut, Gatunek: Rozrywka

Poławiacze w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Serial ukazuje codzienną pracę załóg trzech polskich kutrów rybackich. W każdym odcinku widzowie zobaczą, co zarejestrowały kamery podczas kilkunastu rejsów po Morzu Bałtyckim. Każdy kuter wypływa w morze po inny towar, tj. po dorsze, szproty i śledzie. Każdy z wymienionych gatunków ryb poławia się w nieco inny sposób, zatem też czynności temu towarzyszące różnią się od siebie. Na każdego na kutrze czyha mnóstwo potencjalnie śmiertelnych zagrożeń.

Seria ukazująca codzienną pracę załóg trzech polskich kutrów rybackich. W każdym odcinku widzowie zobaczą, co zarejestrowały kamery podczas kilkunastu rejsów po Morzu Bałtyckim. Trzy załogi, trzy kutry - jednak zróżnicowanie dość spore jak na nasze rodzime połowy. Każdy kuter wypływa w morze po inny towar, tj. po dorsze, szproty i śledzie. Każdy z wymienionych gatunków ryb poławia się w nieco inny sposób, zatem też czynności temu towarzyszące różnią się od siebie. Program nie ma prowadzącego, rejestrowany jest zgodnie z zasadą "live on tape". Nie reżyserujemy odcinków, po prostu rejestrujemy życie takie jakim jest. Zawód rybaka to dość niewdzięczne zajęcie i bardzo niebezpieczne. Na każdego na kutrze czyha mnóstwo potencjalnie śmiertelnych zagrożeń, z każdej strony czarne wody Bałtyku, z drugiej zaś mnóstwo napiętych do granic wytrzymałości lin, mogących ściąć głowy na pokładzie w mgnieniu oka. Jak wygląda codzienna praca rybaka, jakie wydarzenia i zdarzenia należą do ich codzienności? Jakim wyzwaniom i komplikacją muszą stawiać każdego dnia czoła? Jak radzą sobie z wątpliwym zapachem otaczającym ich 24 godziny na dobę? Tego można dowiedzieć się wyłącznie oglądając POŁAWIACZY na Polsat Play.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×