Półfinał Miss Polski 2016

Półfinał Miss Polski 2016, Polska 2016

Transmisja gali półfinału Miss Polski 2016. Czterdzieści kandydatek walczy o miejsce w finale i szansę na zdobycie korony dla najpiękniejszej Polki.

 • Gatunek: Rozrywka
 • Prowadzący: Paulina Sykut-Jeżyna

Półfinał Miss Polski 2016 w telewizji

ZwińRozwiń
 • HIT Dnia

  Piątek 24.06.2016 22:00

  TV 4

Multimedia

Prowadzący

 • Paulina Sykut-Jeżyna

Opis programu

ZwińRozwiń

Transmisja gali półfinału Miss Polski 2016. Czterdzieści kandydatek zaprezentuje się m.in. w kreacjach w stylu boho-glamour, w sukniach wieczorowych i koktajlowych oraz w strojach kąpielowych. Jury, w którego składzie będzie m.in. Magdalena Bieńkowska, Miss Polski 2015, wybierze 24 finalistki, które w grudniu będą rywalizować o koronę dla najpiękniejszej Polki i zaszczyt reprezentowania kraju na międzynarodowym konkursie piękności.

24 czerwca o godz. 22 prosto z Amfiteatru w Kozienicach Czwórka transmitować będzie galę półfinału wyborów Miss Polski 2016. Wystąpi na niej 40 półfinalistek wyłonionych spośród setek pięknych Polek z całego kraju, które zgłosiły się do udziału w konkursie. Widzowie będą mogli kibicować ich rywalizacji o miejsce w finale i szansę na zdobycie korony najpiękniejszej. Jak zwykle nie zabraknie emocji i efektownej oprawy. Kandydatki zaprezentują się m.in. w kreacjach w stylu boho-glamour, w sukniach wieczorowych i koktajlowych oraz w strojach kąpielowych. Jury, w którym zasiądzie m.in. Miss Polski 2015 Magdalena Bieńkowska, wybierze 24 finalistki, które w grudniu walczyć będą o tytuł Miss Polski i zaszczyt reprezentowania kraju na międzynarodowym konkursie piękności. Galę poprowadzi Paulina Sykut-Jeżyna, a muzycznie wieczór uświetnią występy Sławka Uniatowskiego i Moniki Lewczuk.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×