Polityka na ostro

Polityka na ostro, Polska

Polityka na ostro w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

"Polityka na Ostro" to wymiana argumentów i opinii oraz konfrontacja poglądów w sprawach kluczowych dla każdego. Autorzy programu poruszają najważniejsze kwestie z punktu widzenia zwykłego człowieka, pokazując, jaki wpływ mają politycy na życie. Co wieczór widzowie programu mogą liczyć na emocjonującą dyskusję i starcie opinii wszystkich postaci sceny politycznej. "Politykę na Ostro" prowadzą Agnieszka Gozdyra i Grzegorz Jankowski.

Program, w którym prowadzący stawiają najważniejsze pytania dnia, a zaproszeni goście konfrontują swoje poglądy. "Polityka na Ostro" to wymiana argumentów i opinii. To konfrontacja poglądów w sprawach kluczowych dla każdego z nas. Autorzy programu poruszają najważniejsze kwestie z punktu widzenia zwykłego człowieka, pokazując, jaki wpływ mają politycy na nasze życie. Co wieczór widzowie programu mogą liczyć na emocjonującą dyskusję i starcie opinii wszystkich postaci sceny politycznej. "Politykę na Ostro" prowadzą Agnieszka Gozdyra i Grzegorz Jankowski.

Komentarze

Skomentuj
 • ja (gość)

  Fajny był ten program , ale obecnie bardzo spadła jago jakość . Pani Gozdyra wprowadza zamieszanie , nie słychać wypowiedzi gości , każdy mówi swoje a w te wypowiedzi jeszcze się wcina prowadząca . Czasem nie wiadomo kto na jakie pytanie odpowiada , jeden kończy stary wątek inny jest już w nowym. Trzeba coś z tym zrobić to mało profesjonalne

  03.12.2019 22:36
 • HUNTER (gość)

  Te tygrysy ja bym wywiozł z powroyem i wypuscil na wolnosc , i kategoryczny zakaz polowan na tygrysy !

  01.11.2019 20:19
 • Wkurzona (gość)

  mam pytanie czy pani GAWRYLUK CZASAMI OGLADA OLITYKE NA OSTRO PROWADZONA PRZEZ PANIA GOZDYRE.MYSLE ZE NIE .NIE ZGODZILABY SIE PEWNIE pani na taką stronniczość,brak profesjonalizmu,WYWRACANIEM oczami,zagadkowe spojrzenia słowem marny warsztat dziennikarski.

  05.09.2019 20:47
 • W.szewczyk.adamczyk (gość)

  Jak można tak prowadzić program!!!pozwalanie na kłótnie,krzyki,półprawdy,brak rzetelności,podpuszczanie,,im większa awantura tym większa uciecha gozdyry c.podpusxczanie a potem USPOKAJANIE cynicznym uśmieszkiem "panowie"jedne tematy ważne(SLD,platforma)PiS tylko do krytyki.Pani Gawryluk czy Pani tego nie widzi.wstyd dla rzetelnego dziennikarstwa.zapraszanie i przewracanie oczami do komucha rodzenia.i żeby była jasność nie jestem wyborca PiSu!!!!pozwalać rozenkowi na straszenie pisu na mądrości opcji która ma nieczyste ręce.Wstyd.nigdy tego programu nie pozwolę oglądać najbliższym.

  03.09.2019 20:51
 • Marcin (gość)

  Gzdyra to kompletne dno brak jakich kolwiek kompetencji stronniczosc zero a nie dziennikarz

  23.07.2019 03:09
 • Natalia (gość)

  Pani Gozdyra jest stronnicza, przeszła na drugą stronę, nie podoba mi się jak prowadzi " Polityka na ostro" Żenujące! Natomiast Grzegorz Jankowski tak się wydziera jaby ktoś był głuchy! Brak Wam etyki dziennikarskiej!

  04.07.2019 20:45
 • Paweł (gość)

  Życzę pani żeby pani była na miejscu matki zamordowanie dziewczynki

  21.06.2019 20:28
 • Pani red. A.Gozdyra (gość)

  Niech ta Pani z PIS-u przestanie wygłaszać monologi bo tego nie można już słuchać a ponadto trochę kultury.

  30.04.2019 20:50
 • Mama maturzystki (gość)

  Co wam szkodzi zawiesić strajk????? Do cholery

  18.04.2019 20:46
 • tomasz (gość)

  Panie Kuzmiuk-nieladnie mowic "mlody czlowieku" z lekcewazeniem.To ja powiem do pana stary czlowieku i co? I tak sloma z butow wychodzi zeby nie wiem co.

  08.02.2019 11:43
 • Jarek (gość)

  gozdyra dodatkowo jest po prostu chamska i prymitywna, nie pozwala skończyć jednemu człowiekowi wypowiedzi i wpieprza mu się co chwila, a drugi mówi bez żadnych przeszkód ten denny program powinien nazywać się gozdyra stronniczo

  19.01.2019 02:46
 • teściu (gość)

  gozdyra to tępa dzida, nie jest w stanie zrozumieć najprostszych wypowiedzi zapraszanych gości ponadto jest stronnicza i ma przygotowane przez reżysera pytania na kartce, które zadaje po kolei, bez względu na odpowiedzi i kontekst rozmowy dlatego ten program jest bardzo śmieszny

  30.11.2018 01:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×