Polityka na ostro

Polityka na ostro, Polska

Polityka na ostro w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

"Polityka na Ostro" to wymiana argumentów i opinii oraz konfrontacja poglądów w sprawach kluczowych dla każdego. Autorzy programu poruszają najważniejsze kwestie z punktu widzenia zwykłego człowieka, pokazując, jaki wpływ mają politycy na życie. Co wieczór widzowie programu mogą liczyć na emocjonującą dyskusję i starcie opinii wszystkich postaci sceny politycznej. "Politykę na Ostro" prowadzą Agnieszka Gozdyra i Grzegorz Jankowski.

Program, w którym prowadzący stawiają najważniejsze pytania dnia, a zaproszeni goście konfrontują swoje poglądy. "Polityka na Ostro" to wymiana argumentów i opinii. To konfrontacja poglądów w sprawach kluczowych dla każdego z nas. Autorzy programu poruszają najważniejsze kwestie z punktu widzenia zwykłego człowieka, pokazując, jaki wpływ mają politycy na nasze życie. Co wieczór widzowie programu mogą liczyć na emocjonującą dyskusję i starcie opinii wszystkich postaci sceny politycznej. "Politykę na Ostro" prowadzą Agnieszka Gozdyra i Grzegorz Jankowski.

Komentarze

Skomentuj
 • tomasz (gość)

  Panie Kuzmiuk-nieladnie mowic "mlody czlowieku" z lekcewazeniem.To ja powiem do pana stary czlowieku i co? I tak sloma z butow wychodzi zeby nie wiem co.

  08.02.2019 11:43
 • Jarek (gość)

  gozdyra dodatkowo jest po prostu chamska i prymitywna, nie pozwala skończyć jednemu człowiekowi wypowiedzi i wpieprza mu się co chwila, a drugi mówi bez żadnych przeszkód ten denny program powinien nazywać się gozdyra stronniczo

  19.01.2019 02:46
 • teściu (gość)

  gozdyra to tępa dzida, nie jest w stanie zrozumieć najprostszych wypowiedzi zapraszanych gości ponadto jest stronnicza i ma przygotowane przez reżysera pytania na kartce, które zadaje po kolei, bez względu na odpowiedzi i kontekst rozmowy dlatego ten program jest bardzo śmieszny

  30.11.2018 01:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×