Polski wynalazek 2013 - finał konkursu

Polska 2013

Gala finałowa, podczas której zostanie zaprezentowanych 8 najlepszych wynalazków. Nagrodę, 50 000 zł, otrzyma wynalazca lub zespół badawczy, wybrany przez widzów programu w głosowaniu drogą SMS-ową.

  • Czas trwania: 105 minut, Gatunek: Rozrywka
  • Prowadzący: Paulina Chylewska, Maciej Orłoś

Polski wynalazek 2013 - finał konkursu w telewizji

ZwińRozwiń
  • Poniedziałek 18.03.2013 20:20

    TVP 1

Prowadzący

  • Paulina Chylewska
  • Maciej Orłoś

Opis programu

ZwińRozwiń

Polski wynalazek 2013 to konkurs telewizyjny na najbardziej innowacyjny wynalazek. Spośród zgłoszonych projektów zostanie wybranych 8 finalistów, którzy wystąpią podczas gali w Warszawie. Każdy prezentowany wynalazek będzie miał ambasadora, wśród nich znajdą się m.in.: Joanna Fraszyńska, Rafał Bryndal, Jerzy Dudek, Joanna Moro i Anna Karna. Nagrodą w konkursie na najciekawszą innowację jest 50 000 zł. Otrzyma ją wynalazca lub zespół badawczy, wybrany przez widzów programu w głosowaniu drogą SMS-ową.

Polski Wynalazek 2013 to konkurs telewizyjny na najbardziej innowacyjny, pomysłowy i twórczy wynalazek. Spośród zgłoszonych projektów, w drodze preselekcji zostanie wybranych 8 finalistów, którzy wezmą udział w finale konkursu i wystąpią na żywo podczas gali finałowej w Warszawie. Każdy prezentowany wynalazek będzie miał swojego ambasadora, wśród nich znajdą się m.in.: Joanna Fraszyńska, Rafał Bryndal, Jerzy Dudek, Joanna Moro, Anna Karna. Nagrodą w konkursie na najciekawszą innowację jest 50.000 zł. Otrzyma ją wynalazca lub zespół badawczy, wybrany przez widzów programu w głosowaniu drogą SMS - ową. Organizatorami konkursu są Telewizja Polska i Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Galę Finałową poprowadzi Maciej Orłoś i Paulina Chylewska.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×