Pomysłowe projekty

Pomysłowe projekty, Polska 2020

Prowadząca program pomaga osobom, które nie mają pomysłu na to, jak urządzić konkretne pomieszczenie w mieszkaniu. Po oględzinach wnętrza przedstawia dwa przykładowe projekty metamorfozy.

 • Gatunek: Reality show

Pomysłowe projekty w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Iwona Durka pomaga osobom, które nie mają pomysłu na to, jak urządzić konkretne pomieszczenie w mieszkaniu. Po obejrzeniu przeznaczonego do metamorfozy wnętrza oraz po rozmowach z właścicielami lokum prowadząca program przedstawi im dwa przykładowe projekty w ich ulubionych stylach. Dodatkowo widzowie poznają różne sposoby na to, by własnoręcznie odświeżyć niemodne wnętrze, sprawiając, że stanie się piękne oraz funkcjonalne.

Iwona Durka będzie pomagać bohaterom, którzy znaleźli się we "wnętrzarskich" tarapatach, tzn. nie mają kompletnie pomysłu na to, jak urządzić konkretne pomieszczenie w mieszkaniu. Po obejrzeniu wnętrza do metamorfozy oraz rozmowach z właścicielami, prowadząca przedstawi im dwa przykładowe projekty w ich ulubionych stylach. Gospodyni programu udowodni, że liczy się tak naprawdę pomysł, a nie zasobność portfela. Poznamy oryginalne, łatwe i przede wszystkim tanie sposoby na to, by niemodne już wnętrze stało się znów piękne i funkcjonalne. Prowadząca, działając w duchu zero waste, własnoręcznie pokaże jak nadać nowe życie meblom i przedmiotom, których czasy świetności już dawno minęły - dzięki czemu program wzbogacą ciekawe tutoriale DIY. W pracach remontowych wspomoże ją niezawodny fachowiec Szymon Pasierowski i jego ekipa.

Komentarze

Skomentuj
 • gość (gość)

  Voilà..no nie ,co to nie ma po polsku?Polski język taki ładny.Kobieto...

  29.12.2020 19:17
 • błyskawica (gość)

  oglądałam odcinek nr1....nr 2....nr 3.... i nic mnie nie zachwyciło ... styl to '''wczesna Szelągowska ''

  02.12.2020 10:57
 • jewka (gość)

  Zimny ,służbowy głos nie zachęca do oglądania.

  02.12.2020 10:50
 • jeżyk (gość)

  Pani robi projekty pod swój gust.Sztukateria nieee. Coś innego ,coś pod inwestorów. R a t u n k u !!!!

  30.11.2020 13:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×