Porada na weekend

Porada na weekend, Polska

Jakub Porada zdradza podróżnicze sekrety i zamienia zwykły weekend w prawdziwą przygodę! Cykl podróżniczy Travel Channel prezentuje widzom najciekawsze miasta i miejsca idealne na weekendowe wypady. Widzowie przekonają się, gdzie znaleźć piękne zakątki czystej przyrody, zasmakować znakomitej kuchni i niecodziennych aktywności. Jakub pokaże nietypowe miejsca na wypoczynek, a także alternatywne opcje noclegowe. "Porada na weekend" to praktyczny przewodnik po Polsce dla każdego!

  • Gatunek: Turystyka
  • Prowadzący: Jakub Porada

Porada na weekend w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Prowadzący

  • Jakub Porada

Opis programu

ZwińRozwiń

Jakub Porada wyrusza w podróż śladami Mikołaja Kopernika. Na początku odwiedzi Frombork z Zespołem Katedralnym i wieżą wodną oraz skosztuje tradycyjnych pierników. W Braniewie wejdzie na najstarszą wieżę bramną zamku biskupiego. Następnie uda się do Lidzbarka Warmińskiego, aby zobaczyć zamek biskupów warmińskich, w którym Mikołaj Kopernik mieszkał przez 8 lat. Ostatnim etapem podróży jest Olsztyn.

W tym odcinku Kuba Porada zaproponuje widzom atrakcje Beskidów. Kolejno odwiedzi Beskid Sądecki z jego perłą czyli Krynicą Górską, Beskid Wyspowy, Beskid Mały i pożegna widzów z Beskidu Śląskiego, a konkretnie z Wisły. Świetne szlaki turystyczne, zapierające dech widoki, trasy zjazdowe dla rowerzystów, do tego doskonałe jedzenie i baza turystyczno-hotelowa, wszystko brzmi jak pomysł na weekend doskonały.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×