Pożyteczni.pl

Program publicystyczny, Polska 2024

Magazyn reporterski opisujący działalność organizacji pożytku publicznego i formy aktywności obywatelskiej. Pokazuje ludzi, którzy postanowili zmienić otaczającą ich rzeczywistość.

 • Czas trwania: 23 minut, Gatunek: Magazyn
 • Prowadzący: Monika Białek-Bylińska

Pożyteczni.pl w telewizji

ZwińRozwiń

Prowadzący

 • Monika Białek-Bylińska

Twórcy

 • Ewa Szprynger Scenariusz

Opis programu

ZwińRozwiń

Magazyn reporterski opisujący działalność organizacji pożytku publicznego i formy aktywności obywatelskiej. Pokazuje energię i kreatywność ludzi, którzy postanowili zmienić otaczającą ich rzeczywistość i pomóc sobie oraz innym osobom w rozwiązywaniu problemów.

Magazyn reporterski, opisujący działalność organizacji pożytku publicznego i formy aktywności obywatelskiej. Pokazujemy energię i kreatywność ludzi, którzy sami postanowili zmienić i wzbogacić rzeczywistość wokół siebie i pomóc sobie i innym w rozwiązywaniu problemów, które wydawały się nie do pokonania. Czy można nauczyć się sztuki? To trudne, ale z całą pewnością można na sztukę uwrażliwić odbiorców, bez względu na ich wiek. Udowodnimy to na przykładzie Fundacji "Arka" im. J. Wilkonia i Stowarzyszenia Przyjaciół Muzeum Narodowego w Warszawie.

Komentarze

Skomentuj
 • pałgsn Monika (gość)

  Jest ok

  25.09.2019 01:10
 • Gość (gość)

  Wszystkich Singli z Lublina i okolic zapraszamy na wspólną modlitwę do parafii Św. Rodziny przy ul. Jana Pawła II 11. Msza św. dla Singli odprawiana jest w czwartą niedzielę miesiąca o godz. 19.00. W styczniu 2018r. obchodzimy trzecią rocznicę powołania do istnienia Wspólnoty Singli, tj. osób żyjących w pojedynkę. Jednym z celów naszej misji jest wzajemna integracja. Zapraszamy i zachęcamy do wspólnego dziękczynienia Panu Bogu za DZIEŁO POMOCY SINGLOM. Jezu, ufam Tobie! P.S. Jest to inicjatywa osób świeckich.

  28.05.2018 18:43
 • carrichi (gość)

  Ten odcinek odzwierciedla wiele przypadków a w szczególności mój jestem pracownikiem mobbowanym, dyskryminowanym, zastraszanym utratą pracy a najgorsze jest że to dotyczy pracy w wojsku. Przełożeni mobbera wiedzą o jego występkach, nagminnym łamaniu przepisów prawa pracy, uzurpowanie sobie prawa do wszystkiego co jest związane z życiem pracownika,wykorzystywanie zajmowanego stanowiska w wojsku, etc. w jaki sposób są ukrywane sprawy w wojsku to typowy przykład zamiatania spraw pod dywanik byle nie stała się krzywda oficerowi wojska na stanowisku dowódczym. W armii amerykańskiej takie zachowania jakich dopuszczają się nasi dowódcy są nie dopuszczalne.

  24.01.2013 15:29
 • Dmowska (gość)

  Bardzo nam ten artykuł pożyteczni .pl podobało się z 24 listopada 11.20 program 2

  05.12.2011 20:27

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×