Projekt "X"

Spadochrony. Nowy Targ - Poprad, Polska 1998

W tym odcinku cyklu Bogusław Linda wystąpi w roli skoczka spadochronowego. Na początku wykona serię skoków próbnych nad Nowym Targiem. Właściwym celem wyprawy jest Słowacja - Poprad.

  • Czas trwania: 25 minut, Gatunek: Cykl reportaży

Projekt "X" w telewizji

ZwińRozwiń

Twórcy

  • Bogusław Linda Autor

Opis programu

ZwińRozwiń

W tym odcinku cyklu Bogusław Linda wystąpi w roli skoczka spadochronowego. Na początku wykona serię skoków próbnych nad Nowym Targiem. Właściwym celem wyprawy jest Słowacja - Poprad. Tu znany aktor i wielki entuzjasta sportów ekstremalnych będzie skakał z wysokości 4800 metrów. Swobodny lot bez spadochronu z takiej wysokości trwa 60 sekund. Miłośnicy skoków uważają, że ta krótka chwila należy do najszczęśliwszych w ich życiu. Jej niezwykłość potęguje fakt, że spada się z zawrotną prędkością 300 kilometrów na godzinę.

Cykl reportaży z udziałem Bogusława Lindy. Filmy opowiadają o kilkunastu nietypowych, uprawianych w ekstremalnych warunkach dyscyplinach sportu. W trzynastym, ostatnim odcinku lotnisko w Nowym Targu. Skoki spadochronowe. Nauka i skoki próbne, tzw. na linę. Wyjazd na Słowację - Poprad. Skoki z wys. 4800 m. Swobodny lot bez spadochronu trwa 60 sek. Spadanie z szybkością 300 km/godz.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×