Projektanci na start

Polska 2013

Pierwszy polski program o projektantach, w którym młodzi adepci tej dziedziny pod okiem ekspertów będą walczyć o bilet do świata mody.

 • Czas trwania: 60 minut, Gatunek: Rozrywka

Projektanci na start w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Pierwszy polski program o projektantach mody, w którym młodzi adepci tej dziedziny pod okiem ekspertów będą walczyć o bilet do wielkiego świata mody. Program przybliża kulisy mody, a przed uczestnikami otwiera nowe możliwości. Projektanci zmagają się z wyzwaniami stawianymi przez jurorów i ekspertów gościnnie pojawiających się w programie. Na zwycięzcę czekają atrakcyjne nagrody, między innymi pokaz kolekcji podczas Fashion Week Poland w Łodzi.

Pierwszy polski modowy talent show, w którym, młodzi projektanci pod okiem ekspertów walczą o bilet do wielkiego świata mody. Program przybliża widzom kulisy mody a przed uczestnikami otwiera nowe możliwości. Projektanci zmagają się z wyzwaniami stawianymi przez jurorów i ekspertów pojawiających się gościnnie w programie. Na zwycięzcę czekają atrakcyjne nagrody, między innymi pokaz kolekcji podczas Fashion Week Poland w Łodzi.

Komentarze

Skomentuj
 • ggh (gość)

  Projektanci na start reality-show z 2014 roku w foxlife HD

  02.11.2013 18:01
 • projektancinastart (gość)

  Projektanci na start jesienią 2013 roku w fox life o 22:00 w środowe wieczory listopadowe 2013 roku liczba odcinków 12 Projektanci na start reality-show potrwa do stycznia 2014 roku wtedy wielki finał na żywo w styczniu 2014 roku

  02.11.2013 18:00

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×