Prywatna historia kina

Polska 2014

W kolejnych odcinkach goście programu - znane osoby, autorytety i gwiazdy, opowiadają o filmach, które odegrały w ich życiu szczególną rolę. Rozmowy prowadzi Beata Sadowska.

  • Czas trwania: 23 minut, Gatunek: Talk show
  • Prowadzący: Beata Sadowska

Prywatna historia kina w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Prowadzący

  • Beata Sadowska

Opis programu

ZwińRozwiń

Talk-show, którego tematem jest kino. Goście - osoby publiczne, autorytety i gwiazdy, opowiadają o filmach, które odegrały w ich życiu szczególną rolę. Z przywoływanymi tytułami wiążą się dla nich osobiste wspomnienia i przeżycia - pierwsze wyjście do kina, pierwsza filmowa randka, ulubiona scena i bohater, którym chcieliby być; aktor lub aktorka, w których się kochali; film, na którym zawsze płaczą i taki, którego do dziś się boją; film, który zmienił ich życie; film, do fascynacji którym wstydzą się przyznać. Rozmowy prowadzi Beata Sadowska.

"Prywatna historia kina" to wyjątkowy talk-show, którego tematem jest kino. W kolejnych odcinkach goście - osoby publiczne, autorytety i gwiazdy - opowiadają o filmach, które odegrały w ich życiu szczególną rolę. Z przywoływanymi tytułami wiążą się dla nich osobiste wspomnienia i przeżycia. Pierwsze wyjście do kina, pierwsza filmowa randka, ulubiona scena i bohater, którym chcieliby być. Aktor lub aktorka, w których się kochali. Film, na którym zawsze płaczą i taki, którego do dziś się boją. Film, który zmienił ich życie. Film, do fascynacji którym wstydzą się przyznać (choć jest ona wielka). Rozmowy prowadzi Beata Sadowska. Każda z nich to solidna porcja inspiracji, anegdot i wspomnień, dzięki którym ty też odkryjesz w sobie kinomana!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×