Przebojowe Opole

Przebojowe lato, Polska 2019

Podczas koncertu na deskach opolskiego amfiteatru wystąpią artyści rodzimej i zagranicznej sceny muzycznej. Odbędzie się także jubileusz 50-lecia pracy artystycznej Krzysztofa Cugowskiego.

 • Gatunek: Rozrywka
 • Prowadzący: Maciej Rock, Barbara Kurdej-Szatan

Przebojowe Opole w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Prowadzący

 • Maciej Rock
 • Barbara Kurdej-Szatan

Opis programu

ZwińRozwiń

Podczas koncertu "Przebojowe lato" na deskach opolskiego amfiteatru wystąpią artyści rodzimej i zagranicznej sceny muzycznej: Edyta Górniak, Ryszard Rynkowski, Wilki, Maciej Maleńczuk, C-Bool, Komodo & Sykes, Lanberry, Flatov & Karas oraz Tomasz Barański i jego grupa taneczna Next. Odbędzie się także jubileusz 50-lecia pracy artystycznej Krzysztofa Cugowskiego. Koncert poprowadzą Maciej Rock i Barbara Kurdej-Szatan.

Koncert "Przebojowe Lato" w ubiegłym roku po raz pierwszy zawitał do opolskiego Amfiteatru. Debiut okazał się sukcesem, więc jeszcze goręcej zapraszamy na tegoroczną zabawę w towarzystwie prawdziwych gwiazd, królujących na listach przebojów. Na scenie w Opolu wystąpią najwięksi artyści rodzimej i zagranicznej sceny muzycznej: Edyta Górniak, Ryszard Rynkowski, Wilki, Maciej Maleńczuk, C-Bool, Komodo & Sykes, Lanberry, Flatov & Karas oraz Tomasz Barański i jego grupa taneczna Next. Tego wieczoru świętować też będziemy Jubileusz Krzysztofa Cugowskiego - 50 lat pracy artystycznej. Koncert poprowadzą Maciej Rock i Barbara Kurdej-Szatan. "Przebojowe Opole - Jedziemy na wakacje" zapowiada się jako jedno z najciekawszych wydarzeń muzycznych tego lata dla fanów nie tylko polskiej piosenki. Na żywo w Telewizji Polsat!

Komentarze

Skomentuj
 • remi (gość)

  Podejdź do sprawy optymistycznie, jest tyle programów, masz wybór, znajdź sobie odpowiedni, może znajdzie się coś co mógłbyś polecić innym.

  30.06.2019 11:19
 • Rzygam kurdej szatan

  tak sztucznej i drewnianej "aktorki" nigdy jeszcze nie było... a co do opola - co roku non stop te same twarze, ile razy mozna sluchac wilkow, cugowskiego i tych gwiazdeczek polsatu?? rzygam ta gowniana muzyka

  29.06.2019 16:27

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: 1.0 Głosów: 1

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×