Przebojowe Opole - Opolska Noc Kabaretowa 2018

Przebojowe Opole - Opolska Noc Kabaretowa 2018, Polska 2018

Podczas nocy kabaretowej w Opolu artyści będą nawoływać do zgody i uśmiechu oraz niczym nieskrepowanej zabawy. Będą także rozmawiać m.in. o życiu celebrytów i o przyjaźniach w artystycznym świecie.

 • Gatunek: Kabaret i satyra
 • Reżyseria: Beata Harasimowicz
 • Prowadzący: Robert Górski, Marcin Wójcik

Przebojowe Opole - Opolska Noc Kabaretowa 2018 w telewizji

ZwińRozwiń
 • HIT Dnia

  Niedziela 13.01.2019 20:05

  Polsat

Multimedia

Prowadzący

 • Robert Górski
 • Marcin Wójcik

Twórcy

 • Beata Harasimowicz Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Podczas nocy kabaretowej w Opolu legendarne hasło "Peace, love and rock and roll" zostanie zamienione na "Pokój, miłość i kabaret". Artyści ze sceny amfiteatru będą nawoływać do zgody i uśmiechu oraz wspólnej i niczym nieskrepowanej zabawy. Będą rozmawiać o karierze i życiu celebrytów, o imprezach, występach i przyjaźniach w artystycznym świecie. Wśród gwiazd znajdą się m.in. Kabaret Moralnego Niepokoju, Nowaki, Ani Mru Mru, Jerzy Kryszak, Smile, Ireneusz Krosny i Robert Korólczyk. Imprezę prowadzą: Robert Górski i Marcin Wójcik.

Opole będzie miało swój własny kabaretowy Przystanek Woodstock. Jego twórcy legendarne hasło: "Peace, love and rock'n'roll" zamienią na swojskie: "Pokój, miłość i kabaret". Gwiazdy polskiego kabaretu ze sceny opolskiego amfiteatru będą nawoływać do zgody i uśmiechu, wspólnej, swobodnej i niczym nieskrepowanej zabawy. Będą rozmawiać o karierze i życiu celebrytów, o balangach, występach i przyjaźniach w artystycznym światku. Przyjdą też do nich niespodziewani goście, którzy zawsze są obecni na tego typu imprezach: policjant, ochroniarz, lekarz oraz dziennikarze różnych opcji. Wystąpią w tym niezwykłym koncercie: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Nowaki, Kabaret Ani Mru Mru, Jerzy Kryszak, Kabaret Smile, Ireneusz Krosny, Robert Korólczyk, Kabaret Chyba oraz Kabaret Czesuaf. A ten radosny kabaretowy korowód poprowadzą: Robert Górski i Marcin Wójcik.

Komentarze

Skomentuj
 • Agneska (gość)

  Popieram Kryszak to masakra...ani wody ani słuchu..powinien dać se spokój

  13.01.2019 21:53
 • oskra (gość)

  Kryszak już sie wypalił-nikt się nie śmjeje..

  13.01.2019 17:25

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×