Przegląd suwalski

Przegląd suwalski, Polska 2024

Program przedstawiający najważniejsze informacje i zagadnienia ważne dla mieszkańców Suwałk i okolic. Przegląd wiadomości, lokalnych wydarzeń kulturalnych i ekonomicznych.

 • Czas trwania: 15 minut, Gatunek: Magazyn

Przegląd suwalski w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

W najbliższym wydaniu programu: Rośnie w siłę 14 Pułk Przeciwpancerny w Suwałkach. Przysięgę wojskową złożyło ponad 50 nowych żołnierzy. Na półmetku jest tegoroczna edycja Uniwersytetu Dziecięcego w Suwałkach. Rok Alfreda Wierusza - Kowalskiego w Suwałkach. To najsłynniejszy malarz urodzony w mieście nad Czarną Hańczą. Brazylijskie Jiu Jitsu w Suwałkach szybko zyskuje na popularności. A zawodnicy odnoszą niemałe sukcesy - suwalczanka została wicemistrzynią Europy

Badania pod kątem cukrzycy typu pierwszego wśród dzieci w Suwałkach. Za sprawą projektu realizowanego przez Uniwersytet Dziecięcy Szpitala Klinicznego w Białymstoku badane są dzieci od roku do 9 lat. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się w Suwałkach "Podróże z pasją". Miejsce spotkań miłośników podróżowania, ale nie tylko również pasjonatów poznawania nowych miejsc i ludzi "z fotela". Jubileusz dwudziestolecia świętuje suwalski zespół Dreszcz. Grupa muzyczna kultywuje tradycje Tadeusza Nalepy. Koncertowała również za granicą we Francji, Niemczech i na Litwie. Na finiszu jest Top Liga Masters, czyli Suwalska Liga Mistrzów. To amatorska liga halowej piłki nożnej. Rozgrywki każdego roku rosną w siłę, zdobywając uznanie i zyskując pokaźne grono sympatyków śledzących poczynania swoich ulubieńców.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×