Przepis na zdrowie

Przepis na zdrowie, Polska

W tym wydaniu Agnieszka spotyka się z bohaterką, która chciałaby pozbyć się "oponki" na brzuchu. Przygotowuje dla niej krótki poradnik kulinarny, który ma być pomocą i inspiracją na kolejne tygodnie.

  • Gatunek: Magazyn medyczny

Przepis na zdrowie w telewizji

ZwińRozwiń

Twórcy

  • Stanisław Nawra Autor

Opis programu

ZwińRozwiń

Agnieszka Mielczarek, coach zdrowego odżywiania, pomogła wielu ludziom zmienić nawyki dietetyczne i poczuć się lepiej. Sama jest świetnym przykładem na to, że zna się na rzeczy. Ma 42 lata, ale wygląda na 20 lat. W programie pokazuje proste patenty i przepisy, które służą urodzie i zgrabnej sylwetce. Udowadnia, że mankamenty urody można łatwo poprawić.

Agnieszka Mielczarek, coach zdrowego odżywiania, pomogła wielu ludziom zmienić nawyki dietetyczne i poczuć się lepiej. Sama jest świetnym przykładem na to, że zna się na rzeczy. Ma 42 lata, ale wygląda na 20 lat! W programie pokaże proste patenty i przepisy, które służą urodzie i zgrabnej sylwetce. Cienie pod oczami? Wystające znad jeansów boczki? Szara cera i suche włosy? Te wszystkie mankamenty urody można łatwo poprawić, a Agnieszka ma na to przepis! W nowym programie spotyka bohaterkę, która chce zrzucić brzuszek. Agnieszka przygotowuje dla niej krótki poradnik kulinarny, który ma być pomocą i inspiracją na kolejne tygodnie. To przepisy, z których bohaterka ma skorzystać "na podmiankę". Czy uda się poprawić urodę bez interwencji skalpela?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×