Przestrzenie Szelągowskiej

Przestrzenie Szelągowskiej, Polska

"Przestrzenie Szelągowskiej" to nie tylko niekończące się źródło pomysłów wnętrzarskich, ale także niebywała okazja, żeby poznać słynną projektantkę z innej, bardziej prywatnej strony.

 • Gatunek: Lifestyle

Przestrzenie Szelągowskiej w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

W nowym programie bohaterka prezentuje widzom nowe mieszkanie oraz wymarzoną pracownię. "Przestrzenie Szelągowskiej" to nie tylko niekończące się źródło pomysłów wnętrzarskich, ale także niebywała okazja, żeby poznać słynną projektantkę z innej, bardziej prywatnej strony.

Często mówi się, że "szewc bez butów chodzi". Jak to jest w przypadku projektantki wnętrz Doroty Szelągowskiej? Czy urządzanie własnych przestrzeni sprawia jej więcej trudności niż zajmowanie się mieszkaniami klientów? W nowym programie dziennikarka zaprezentuje widzom swojej nowe mieszkanie oraz wymarzoną pracownię. Jakie patenty wykorzystała remontując te dwa miejsca? Co było dla niej najważniejsze? Skąd czerpała inspiracje? "Przestrzenie Doroty Szelągowskiej" to nie tylko niekończące się źródło pomysłów wnętrzarskich, ale także niebywała okazja, żeby poznać słynną projektantkę z innej, bardziej prywatnej strony.

Komentarze

Skomentuj
 • Max (gość)

  Ta pani jest beznadziejna... a te programy zaśmiecają tylko stację.😏

  15.07.2021 15:40
 • jerzy (gość)

  Tak mają projektanci.Muszą mieć wszystkie style,kolory,marki itd itp.Wszystko jest wspaniałe,wymarzone ,uwielbiane,przepiękne....

  14.12.2019 22:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×