Puby w opałach

Belly Up!, USA 2014

Właściciele Foggy Notion ledwo wiążą koniec z końcem. W kuchni pracuje mało osób, a nawet ich ciężko jest opłacić. Melanie i Kevin wzywają na pomoc Eddiego Russella.

  • Gatunek: Real tv

Puby w opałach w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Eddie Russell zmieni sposób, w który Ameryka doświadcza jedzenia w pubach. Wyrusza w pielgrzymkę, by oświecać kucharzy oraz barmanów narodu, że dzisiejsza kuchnia w barach może - i powinna - być smaczna i wyszukana. Odpowiadając na telefony od zdesperowanych pracowników, Eddie wyrusza na miejsce, poznaje klientelę, kosztuje podawanych dań i wymyśla sposoby na ulepszenie każdego możliwego aspektu.

Eddie Russell zmieni sposób, w który Ameryka doświadcza jedzenia w pubach. Wyrusza w pielgrzymkę, by oświecać kucharzy oraz barmanów narodu, że dzisiejsza kuchnia w barach może - i powinna - być smaczna i wyszukana. Odpowiadając na telefony od zdesperowanych pracowników, Eddie wyrusza na miejsce, poznaje klientelę, kosztuje podawanych dań i wymyśla sposoby na ulepszenie każdego możliwego aspektu. Właściciele Foggy Notion ledwo wiążą koniec z końcem. W kuchni pracuje mało osób, a nawet ich ciężko jest opłacić. Melanie i Kevin wzywają na pomoc Eddiego Russella.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×