Pytanie na śniadanie - wakacje

Polska 2010

Program na żywo prowadzony przez pary znanych osób. To swoiste kompendium wiedzy o przyzwyczajeniach, różnicach w postrzeganiu otaczającej rzeczywistości i sposobach bycia.

 • Czas trwania: 135 minut, Gatunek: Magazyn

Pytanie na śniadanie - wakacje w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Program na żywo prowadzony przez pary znanych osób. Zapraszane do studia osoby, znane z życia publicznego, dzielą się własnymi doświadczeniami, eksperci odpowiadają na telefoniczne pytania widzów. "Pytanie na śniadanie" to swoiste kompendium wiedzy o przyzwyczajeniach, różnicach w postrzeganiu otaczającej rzeczywistości i sposobach bycia.

Nowa forma telewizji śniadaniowej od września w dni powszednie o godz. 8. 45. Ten codzienny program "na żywo" prowadzą pary znanych osób: Agata Młynarska i Dorota Wellman, Maciej Dowbor i Michał Olszański, Katarzyna Nazarewicz i Włodzimierz Szaranowicz, Monika Richardson i Tomasz Raczek, Grażyna Bukowska i Tadeusz Sznuk. Zapraszane do studia, znane z życia publicznego, osoby dzielą się swoimi doświadczeniami, eksperci doradzają i odpowiadają na zadawane przez telefon pytania widzów dotyczące jednego określonego tematu, na przykład: "Szukam pracy", "Jak nauczyć się języka obcego", "Domowa apteczka - leki bez recepty", "Czy trzeba bać się kredytu", "Wegetarianie kontra mięsożerni", "Dajmy dzieciom pożyć", "Karty płatnicze, kredytowe, debetowe - bądź mądry człowieku". "Pytanie na śniadanie" to swoiste kompendium wiedzy o naszych przyzwyczajeniach, różnicach w postrzeganiu otaczającej rzeczywistości, sposobach życia i rozwiązywania problemów. W telewizji śniadaniowej nie zabraknie felietonów ściśle związanych z "tematami dnia", ciekawostek z kraju i ze świata oraz bieżących informacji przekazywanych we współpracy z "Panoramą". "Pytanie na śniadanie" ma być zachętą do prowadzenia zdrowego trybu życia (emisje "Studia urody" z udziałem Marioli Bojarskiej) i pozytywnego patrzenia na otaczającą rzeczywistość. Muzyka, teledyski i lekki, "śniadaniowy" nastrój programu powinny dobrze nastrajać widzów na cały dzień.

Komentarze

Skomentuj
 • Aga (gość)

  Właśnie oglądam. Przed chwilą gościem była Kasia Burzyńska i jej wypowiedź o pewności siebie warta jest komentarza. Tam gdzie o zatrudnieniu decyduje tylko młodość i uroda - TAK! Przebojowość - TAK! Ale profesjonalizm - NIE! Każdy rozsądny pracodawca doskonale wie, że ludzie z wywindowaną wysoko samooceną są trudni we współpracy, która udaje się tylko wtedy, jeśli taki ekscentryk jest na tyle genialny, że jego wkład dla firmy warty jest znoszenia fanaberii. A takież są, no bo ludzie pokroju p. Kasi wszystko wiedzą najlepiej, więc sugestie puszczają mimo uszu, a konstruktywną krytykę uznają za zamach na własne ja albo za głupotę szefa. Z doświadczenia wiem, że taka współpraca kończy się bardzo szybko. Muszę też p. Kasię rozczarować - takie wychowanie to nie rzadkość. Najgorsze jest to, że w większości przypadków wysoka samoocena jest nieuzasadniona i wyobrażony talent nie pokrywa się z rzeczywistym, a jeśli nawet gdzieś tam jest potencjał, to pozostaje on niewykorzystany (bo po co pracować nad sobą, skoro już w młodym wieku jest się dla siebie wszystko wiedzącym, najwyższym autorytetem). Nie wychowujcie tak dzieci, bo zrobicie im krzywdę. Hitler też miał wysoką samoocenę, talent i wrażliwość artystyczną...:)

  24.08.2010 10:37
 • dorotas (gość)

  Program z fatalną scenogafią?, światłem?, nie daje się oglądać mimo fajnych tematów. Całość prześwietlona, nieostra.

  21.07.2010 10:19

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×