Racja stanu

Boże ciało, Polska 2019

W programie omawiane są najważniejsze wydarzenia związane z ekonomią, gospodarką i polityką Polski. Pojawią się: przegląd prasy polonijnej, rozmowy z ekspertami i pracownikami ośrodków polonijnych.

  • Czas trwania: 25 minut, Gatunek: Program publicystyczny

Racja stanu w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

  • Zbigniew Wawer Scenariusz
  • Tadeusz Kondracki Scenariusz

Opis programu

ZwińRozwiń

W programie omawiane są najważniejsze wydarzenia związane z ekonomią, gospodarką i polityką Polski. Prowadzący dokonują przeglądu prasy polonijnej, rozmawiają z ekspertami oraz pracownikami ośrodków polonijnych. Audycja skupia się na bieżącej sytuacji w kraju i za granicą. Poruszane są tematy ważne dla Polaków mieszkających poza ojczyzną.

Magazyn publicystyczny, którego celem jest prezentacja polskiej racji stanu, polskiego punktu widzenia w najważniejszych, aktualnych kwestiach międzynarodowych. Ambicją "Racji stanu" jest wspieranie Polaków i Polonii w Europie Wschodniej i Środkowej, w ich dążeniach do zachowania polskiej kultury i tradycji narodowych oraz wzmacnianie i podtrzymywanie tożsamości narodowej i poczucia przynależności do Macierzy wśród Polaków mieszkających na Wschodzie. Z drugiej zaś strony zadaniem programu jest budowanie i kreowanie pozytywnego wizerunku Polski w świecie.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×