Randka z Gokiem

Gok's Style Secrets, Wielka Brytania

Słynny brytyjski stylista udziela porad na temat mody i życia uczuciowego. Pomaga samotnym kobietom w znalezieniu swojego stylu i partnera. Pod okiem gospodarza panie przechodzą przemianę.

 • Gatunek: Rozrywka

Randka z Gokiem w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Słynny brytyjski stylista Gok Wan udziela porad na temat mody i życia uczuciowego. Pomaga samotnym kobietom w znalezieniu swojego stylu i partnera. Pod czujnym okiem gospodarza podopieczne przechodzą przemianę. Zmieniają uczesanie, makijaż, ubiór, ale przede wszystkim uczą się pewności siebie oraz trudnej sztuki flirtu.

Słynny brytyjski stylista Gok Wan powraca z nowym programem, w którym udziela porad na temat mody i życia uczuciowego, pomagając singielkom w znalezieniu swojego stylu i tego jedynego. W każdym odcinku Gok bierze pod swoje skrzydła samotną kobietę w celu dokonania jej całkowitej transformacji, w tym radykalnej zmiany jej randkowej garderoby. Dla swoich podopiecznych Gok stanie się osobistym stylistą, trenerem flirtowania, prawą ręką, ramieniem do wypłakiwania się i oczywiście... swatem."

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×