Randka z Maślakiem

Randka z Maślakiem, Polska 2015

W "Randce z Maślakiem" Rafał pomoże spełnić marzenia kobiet, które mimo przeciwności losu walczą o szczęście i spełnienie. W programie, jak podkreśla Maślak, gwiazdami są jego bohaterki, a nie on sam.

 • Czas trwania: 22 minut, Gatunek: Rozrywka
 • Reżyseria: Daniel Banaczek

Randka z Maślakiem w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

 • Daniel Banaczek Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Każda z nas marzy by choć na na jeden wieczór przemienić się z kopciuszka w księżniczkę i z księciem na białym koniu pojechać na bal. Choć raz... Rafał Maślak - Dzięki przemianie jakiej przeszedł i wrażliwości jaką posiada postanowił pokazać innym, że warto walczyć o marzenia i pragnie pomóc w spełnieniu chociaż kilku z nich...

Karolina, bohaterka dzisiejszego odcinka "Randki z Maślakiem", nie dopuszcza do sytuacji, aby ktokolwiek zobaczył ją bez makijażu. Sztucznymi rzęsami i grubym make-upem próbuje zatuszować brak wiary w siebie. Mimo perfekcyjnego makijażu i wyzywającym strojom Karolina ma problem ze znalezieniem drugiej połówki. Uważa, że mężczyźni traktują ją przedmiotowo, dlatego nie potrafi nikomu zaufać. Z tym problemem zmaga się od wielu lat, kiedy niespodziewanie rzucił ją chłopak. Zbiegło się to w czasie z walką z poważną chorobą, której Karolina musiała stawić czoła. Od tamtej pory, silniejsza, ale wciąż samotna Karolina próbuje odnaleźć w życiu szczęście i prawdziwą, a nie tą namalowaną pewność siebie. Czy Rafałowi uda się pomóc Karolinie?

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×