Raport Life

Raport Life, Polska

Cykl felietonów poświęconych szeroko rozumianej tematyce zdrowotnej. Pojawią się materiały o profilaktyce, najnowszych odkryciach w dziedzinie medycyny i sylwetki polskich i światowych specjalistów.

 • Gatunek: Magazyn medyczny
 • Prowadzący: Ewa Drzyzga

Raport Life w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Prowadzący

 • Ewa Drzyzga

Opis programu

ZwińRozwiń

Kolejny odcinek programu Raport Life to skondensowana dawka najnowszych newsów ze świata medycyny. Sprawdzimy, gdzie warto szukać recepty na odmłodzenie swojej twarzy i jak działają najskuteczniejsze terapie przeciwko intymnym infekcjom. Opowiemy o przełomowych odkryciach Polaków - z zakresu neurochirurgii połączonej z genetyką oraz w diagnostyce onkologicznej. A może jesteście ciekawi, co łączy marihuanę i bieganie? Koniecznie zobaczcie kolejny odcinek Raportu Life!

Program prezentuje felietony dotyczące różnych zagadnień zdrowotnych. Widzowie dowiedzą się, jakie są najbardziej zaskakujące odkrycia w dziedzinie medycyny, na czym polega działanie innowacyjnych urządzeń medycznych, w jaki sposób przeprowadza się rewolucyjne operacje. Ponadto naukowcy i lekarze prezentują też najnowsze sposoby walki z chorobami. Widzowie poznają polskich i światowych specjalistów oraz ich skuteczne metody przeciwdziałania problemom zdrowotnym. Cykl poprowadzi Ewa Drzyzga.

Komentarze

Skomentuj
 • Gabi (gość)

  Ani 2 ani 3 mają niema programu z Ewą Drzyzgą.Dlaczego?

  02.05.2021 13:50
 • Gabi (gość)

  Dlaczego 1 mają niema programu, czy skończył się cykl?

  02.05.2021 13:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×