Raport z Polski

0

Wydarzenia polityczne, gospodarcze i społeczne na świecie. Korespondenci przekazują na żywo relacje z miejsca zdarzenia. Formuła programu to debata z udziałem znawców problematyki międzynarodowej.

 • Czas trwania: 133 minut, Gatunek: Program publicystyczny

Raport z Polski w telewizji

ZwińRozwiń
 • Czwartek 16.07.2009 17:15

  TVP3

Opis programu

ZwińRozwiń

Wydarzenia polityczne, gospodarcze i społeczne na świecie. Korespondenci przekazują na żywo relacje z miejsca zdarzenia. Formuła programu to debata z udziałem znawców problematyki międzynarodowej. Goście prezentują różne punkty widzenia, co gwarantuje wnikliwą i wielostronną analizę tematu. Program adresowany jest do widzów oczekujących wzbogaconej informacji i pogłębionej analizy pozwalającej na wyrobienie sobie własnej opinii na temat zjawisk i wydarzeń.

Podczas programu łączymy się na żywo z naszymi i korespondentami i specjalnymi wysłannikami, którzy są na miejscu wydarzeń i przekazują swoje relacje. Pokazujemy też najświeższe i najciekawsze serwisy filmowe i zdjęcia archiwalne. Dzięki wozom transmisyjnym i łączom eurowizyjnym uczestniczymy wraz z naszymi widzami w najważniejszych wydarzeniach. Formuła programu to debata z udziałem specjalistów - znawców problematyki międzynarodowej. Każdorazowo w studio obecnych jest kilku zaproszonych gości prezentujących różne punkty widzenia, co gwarantuje wnikliwą i wielostronną analizę tematu. Program adresowany jest do widzów oczekujących wzbogaconej informacji i pogłębionej analizy, pozwalającej na wyrobienie sobie własnej opinii na temat zjawisk i wydarzeń. W programie "Komentarze - Świat" uzupełniamy bieżące serwisy informacyjne i przedstawiamy to, co się dzieje, na szerszym tle. Jesteśmy na bieżąco i trzymamy rękę na pulsie. Pokazujemy i komentujemy to wszystko, co stanowi o różnorodności i barwności współczesnego świata - nie tylko wydarzenia polityczne, ale także gospodarcze, społeczne, związane ze zmianami klimatu, ekologią? Wszystko, czym żyje świat. Szczególną uwagę poświęcamy tematom bezpośrednio związanym z naszym krajem - Unii Europejskiej, misjom polskich żołnierzy, walce z terroryzmem, stosunkom z sąsiadami.

Komentarze

Skomentuj
 • Luk (gość)

  Proszę opisujcie w skrócie poszczególne tematy tak aby widz mógł zdecydować na początku czy to go interesuje czy nie tak robią inni.

  19.02.2015 19:57
 • Poznaniak (gość)

  Gdzie mogę znaleźć wczorajszy reportaż o bałaganie w realizacji wywozu odpadów w Poznaniu? Wiem, że był emitowany w Lublinie...

  18.02.2015 09:04
 • gość (gość)

  To nie sprawiedliwe dziś v TVP info o 18.45 miał być pokazany dzień ziemi w goreniu dużym a nie był

  30.04.2010 18:54
 • ewa.. (gość)

  gdzie moge obejrzec odcinek z dn 10 marca godz 17.15

  11.03.2010 22:51
 • marian (gość)

  Gdzie można obejrzeć dzisiejszy odcinek raportu z Polski ? Szukam szukam i nie ma ...

  10.03.2010 15:33
 • bogdan (gość)

  witam gdzie można oglądnąć dzisiejszy odcinek raportu z polski?

  23.02.2010 18:28

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×