Ratunku, mój biznes pada!

Help My Yelp, USA

Monti Carlo pomaga restauracjom odbudować nadszarpnięty wizerunek i zdobyć upragnione pięć gwiazdek. Szybko identyfikuje problemy i szuka konkretnych rozwiązań.

  • Gatunek: Reality show

Ratunku, mój biznes pada! w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Gospodarz udaje się do restauracji w modnej dzielnicy Castleberry w Atlancie. Przy pomocy ukrytych kamer ujawnia ogromny podział w kuchni. Monti zachęca restauratora Dishema do zajęcia się podstawową działalnością gastronomiczną z usprawnionym przygotowaniem posiłków.

Każdy może wyrazić swoją opinię w Internecie, a źle przyrządzony posiłek i kiepska obsługa w lokalu często wiążą się z negatywnymi recenzjami. Rewolucyjny program "Ratunku, mój biznes pada!" pomaga restauracjom odbudować nadszarpnięty wizerunek i zdobyć upragnione pięć gwiazdek. Szefowa kuchni Monti Carlo wybiera się na prawdziwą misję. W każdym odcinku pomaga restauracjom, które zwyczajnie sobie nie radzą. Używając dziesięciu kamer, obserwuje obsługę, podawane jedzenie, reakcje klientów oraz czyta ich opinie w internecie. Monti działa szybko - identyfikuje problemy i szuka konkretnych rozwiązań. Gospodarz udaje się do restauracji w modnej dzielnicy Castleberry w Atlancie. Przy pomocy ukrytych kamer ujawnia ogromny podział w kuchni. Monti zachęca restauratora Dishema do zajęcia się podstawową działalnością gastronomiczną z usprawnionym przygotowaniem posiłków.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×