Remont na pustyni

Desert Flippers, USA

Eric i Lindsey odwiedzają nieruchomość w niesamowitej lokalizacji. Podwórko za domem ma ścieżkę do punktu widokowego. Kolejna nieruchomość to ciekawostka architektoniczna, w negatywnym znaczeniu.

  • Gatunek: Reality show

Remont na pustyni w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Eric i Lindsey Bennet odnawiają słoneczne Palm Spring w Kalifornii. Rocznie potrafią wyremontować aż dwadzieścia domów przyczyniając się do rozwoju lokalnego rynku nieruchomości. Nie jest to proste zadanie. To spalone słońcem miasto zbudowano pośród gór skalistych, na terenach pustynnych. Basen to obowiązkowy element każdej posesji. W pocie czoła walczą z kaktusami, skorpionami i wyzwaniami. Każdy dom to inwestycja. Jeśli remont się uda, a budżet nie zostanie przekroczony, jest szansa na sprzedaż z zyskiem.

Eric i Lindsey odwiedzają nieruchomość w niesamowitej lokalizacji. Podwórko za domem ma nawet własną ścieżkę do punktu widokowego. Kolejna nieruchomość to ciekawostka architektoniczna, w negatywnym tego słowa znaczeniu… Który dom ma najwięcej ukrytego potencjału? Eric i Lindsey będą musieli podjąć decyzję, zanim ktoś prześcignie ich w ofercie.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×