Remont w 48h

Remont w 48h, Polska 2021

Remont w nawet najbardziej wymagających mieszkaniach można zrobić szybko i przy niewielkim nakładzie środków. Tomasz Pągowski odwiedza ludzi, którzy chcieliby zrobić remont, ale się go boją.

 • Czas trwania: 23 minut, Gatunek: Magazyn poradnikowy
 • Reżyseria: Jerzy Grabowski
 • Prowadzący: Tomasz Pągowski

Remont w 48h w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Prowadzący

 • Tomasz Pągowski

Twórcy

 • Jerzy Grabowski Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Remont wywołuje u każdego zazwyczaj niemiłe uczucie, ze względu na czasochłonność, koszty i nawał pracy. Jednak nie zawsze tak musi być. Remont w nawet najbardziej wymagających mieszkaniach można zrobić szybko i przy niewielkim nakładzie środków. W każdym odcinku autorzy udowodnią, że mieszkanie, które z pozoru należałoby urządzić od podstaw, wymaga czasami tylko odrobiny pomysłu, pracy i niewielkiego nakładu finansowego. Tomasz Pągowski odwiedza ludzi, którzy chcieliby zrobić remont, ale jednocześnie się go boją.

Remont - słowo wywołuje u nas zazwyczaj niemiłe uczucie. A to ze względu na czasochłonność, koszty i nawał pracy. Jednak nie zawsze tak musi być. Remont w nawet najbardziej wymagających mieszkaniach można zrobić szybko i przy niewielkim nakładzie środków. Udowodnij to architekt wnętrz Tomasz Pągowski. W każdym odcinku udowadniamy, że mieszkanie, które z pozoru należałoby urządzić od podstaw, wymaga czasami tylko odrobiny pomysłu, pracy i niewielkiego nakładu finansowego. Tomasz Pągowski, znany jako juror "Bitwy o dom", a którego widzowie Domo+ pamiętają z programu "Samowkręt", odwiedza ludzi, którzy chcieliby zrobić w swoim domu remont, ale jednocześnie się go boją. Wraz z prowadzącym widzowie poznają bohaterów i ich mieszkania. Po wstępnych oględzinach mieszkańcom przedstawiona jest zamiast oczekiwanych wysokich kosztów remontu i aranżacji propozycja maksymalnej zmiany przy minimalnych kosztach. Jednocześnie ekipa przeprowadza remont w ciągu tylko 2 dni. Podczas prac widzowie poznają wiele ciekawych rozwiązań i patentów na to jak w prosty i tani sposób zmienić swoje mieszkanie. Każda zmiana będzie zaprezentowana jako część procesu i będzie można zobaczyć jej koszt, nakład pracy, a także sposób wykonania. Bohaterowie odcinka będą obserwatorami tego co dzieje się w ich mieszkaniu oraz będą mogli uczestniczyć w lekkich pracach, jednak na etapie remontu nie poznają kosztów poniesionych przez ekipę remontową na czele z architektem. Nakład finansowy będzie dla nich niespodzianką na koniec programu. Punktem kulminacyjnym będzie porównanie mieszkania z przed i po remoncie, gdzie całość kosztów będzie wyszczególniona graficznie. Program prowadzi Tomasz Pągowski, projektant i z zamiłowania architekt wnętrz. Szerszej publiczności znany jest jako juror "Bitwy o dom". Prowadził program "Samowkręt" w Domo+.

Komentarze

Skomentuj
 • Gość (gość)

  Fajny program😊

  16.07.2021 14:17
 • Mariusz (gość)

  Odświeżając pokój zdecydowałem się na fototapete z ciekawym motywem ,całość razem z pomalowaniem sufitu farbą zajęła mi ok 1,5 dnia ,mysle ze to niedługo .Fototapeta bardzo fajnie prezentuje się na ścianie a mozna ja kupić w sklepie www.dekowizja.pl/fototapety

  01.07.2020 14:05

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×